Nuotr.: Panevėžio Lietkabelis/K. Kavolėlis
  • Pasirengimą sezonui pradėjęs „Lietkabelis“ rungtynėse už uždarų durų 89:50 sutriuškino „Perlą“

• Panevėžio ekipos gretose rungtynes dėl traumos praleido Ernestas Ežerskis

• Mačo metu čiurną susižeidė ir Franas Pilepičius, tačiau jo trauma nėra rimta

• Rezultatyviausiai žaidęs Michaelas Morrisonas pelnė 19 taškų

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pasiruošimą naujajam sezonui pradėjo lengva pergale, kai mače už uždarų durų 89:50 (21:11, 22:19, 31:7, 15:13) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.

Šeimininkai kontroliavo situaciją nuo pat dvikovos pradžios ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 21:11. Antrasis ketvirtis vyko apylygiai ir po jo komandas skyrė 13 taškų – 43:30.

„Lietkabeliui“ galutinai palaužti varžovus pavyko po didžiosios pertraukos, kai ketvirtį laimėjo net 24 taškų persvara (31:7), o bendras atotrūkis peržengė 30 taškų ribą – 74:37. Per paskutines dešimt minučių abi komandos neforsavo įvykių ir finalinė sirena paskelbė panevėžiečių triumfą 89:50.

„Lietkabeliui“ šioje dvikovoje nepadėjo Ernestas Ežerskis, kuris susižeidė treniruotės metu.

Tuo metu startiniame penketuke pasirodęs Franas Pilepičius sužaidė vos tris minutes ir po kontakto su varžovu nusileidęs ant žemės patyrė čiurnos traumą. Laimei, kroato trauma nerimta – komandos medikai teigė, kad atakuojantis gynėjas po 2-3 dienų grįš į rikiuotę.

„Lietkabelis“: Michaelas Morrisonas 19 (9/11 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Paulius Valinskas 12, Saulius Kulvietis (5 atk. kam.), Simas Jasaitis ir Dominikas Mavra po 10, Tomas Rimša ir Donatas Tarolis po 8, Jamaras Wilsonas 7 (9 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 5.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 18, Domantas Vilys 8, Pijus Rimkus 6.

2018-08-25 10:44
Tada
LIETKABELIS bus "čempionai"
2018-08-25 09:59
Varžovas lengvas,bet pasiruošimui pats tas.Pašlifuoti derinius,pritaikyti schemas yra būtent toks varžovas.Wilsonas parodė,kad puikiai valdys komandą,Morrisonas stiprus bus po krepšiu.Džiugu matyti ir Valinską tarp rez.žaidėjų.Pasiruošimas sezonui gerai Kabeliui prasidėjo.