Nuotr. D.Lukšta
  • Draugiškose rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ 79:75 palaužė Vilniaus „Perlą“

• Kėdainiškių pergalę garantavo keturi tritaškiai per paskutines tris mačo minutes

• Vilniečiams po 18 taškų pelnė Karolis Giedraitis ir Marekas Blaževičius

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) dalyvaujanti ir naujam sezonui besiruošianti Vilniaus „Perlo“ ekipa šeštadienį tik po atkaklios kovos pralaimėjo vienai „Betsafe-LKL“ pirmenybių dalyvių Kėdainių „Nevėžiui“ 75:79.

„Perlas“ šeštadienį su „Nevėžiu“ rungtyniavo taškas į tašką, o per didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 35:35. Ketvirtame kėlinuke vilniečiai turėjo nežymią persvarą, tačiau keturis tritaškius per paskutines 3 susitikimo minutes pataikę Kėdainių žaidėjai šventė pergalę.

Nepaisant nesėkmės, vyriausiasis treneris Arvydas Gronskis gyrė savo auklėtinius už kovą.

„Didžiąją dalį rungtynių demonstravome tikrai neblogą gynybą, bet pabaigoje mums kiek nepasisekė, šiek tiek vėlavome, – analizavo vyr. treneris Gronskis. – Mūsų varžovai turi daugiau aukšto lygio krepšinio patirties, tačiau džiaugiuosi krepšininkų kovingumu. Vyrai neišsigando ir sėkmingai kovėsi su LKL klubais.“

Vilniaus „Perlo“ komandai po 18 taškų pelnė Karolis Giedraitis ir Marekas Blaževičius. 11 pridėjo Einaras Tubutis, o net 7 rezultatyvius perdavimus atliko Aistis Pilauskas.

Sostinės dublerių komanda toliau tęs pasiruošimą naujam sezonui, o kitas draugiškas rungtynes žais rugsėjo 11 dieną su „Dnipro“ komanda. Vėliau „Perlas“ dalyvaus turnyre Druskininkuose.

2018-08-27 10:56
O dar zaide be Sirvydzio.. :) Na saunuoliai vyriokai :)
2018-08-26 18:09
Šjp kiek pamenu praeitais metais kai Nevėžis žaidė draugiškas su suduva tai net nevisa rotacija laimejo 7-6 žmonės žaidė tai gal čia irgi taip pačiai buvo

--
2018-08-26 17:14
Nevezis artejanti sezona ko gero bus viena is top5 komandu o ja vos nesutvarje ryto dubleriai. Galima tik isivaizdioti kokio galingumo bus rytas net jei dubleriai pretenduotu i aukstas vietaa lkle