Stambulo „Besiktas“ ekipa paskelbė pasirašiusi sutartį su ilgamečiu Serbijos rinktinės krepšininku Predragu Drobnjaku. Vidurio puolėjas sezoną pradėjo Žeronos „Akasvayu“, tačiau neseniai sutartis buvo nutrauktas

Ispanijos klube serbas spėjo sužaisti 11 rungtynių ir, aikštėje vidutiniškai praleisdamas po 17 minučių, jis pelnydavo 5,6 taško ir atkovodavo 1,9 kamuolio.

„Besiktas“ šiuo metu yra viena ULEB taurės lyderių. Po septynių turų ji nė karto nesuklupo ir užtikrintai pirmauja B grupėje.

Drobnjakas jau yra rungtyniavęs Turkijoje. 1998-2001 metais jis atstovavo Stambulo „Efes Pilsen“ ekipai.

Komentarai:
ton
2007-12-22
-2
Atsakyti
mikis
na jau jam karieros saulelydis..
2007-12-22
Atsakyti
Galėjo likt ir Partizane, kur visas žaidimas praitais metais buvo per jį organizuotas. Nereiktų ant senatvės keist po porą klubų per sezoną. Pastačius šalia Pekovičiaus tai ir priekinė Partizano linija visai padoriai atrodytų
2007-12-22
-1
Atsakyti
lucasas
turetu sustiprinti besikta
2007-12-22
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.