Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • Pirmajame ikisezoniniame mače Bambergo „Brose“ 88:80 nugalėjo Heidelbergo „MLP Academics“

• Arnoldas Kulboka pelnė 11 taškų ir pagal rezultatyvumą nusileido tik Augustine'ui Rubitui, įmetusiam 13

• „Brose“ pergalės pamatus paklojo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:7

Bambergo „Brose“ klubas pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui ir pirmajame ikisezoniniame mače 88:80 nugalėjo Heidelbergo „MLP Academics“ ekipą.

Puikiu pasirodymu išsiskyrė ir Arnoldas Kulboka, kuris surinko 11 taškų ir pagal rezultatyvumą nusileido tik Augustine‘ui Rubitui, pelniusiam 13. Bambergo ekipos gretose taip pat debiutavo Tyrece'as Rice'as, kuris įmetė 10 taškų.

Ainaro Bagatskio auklėtiniai pergalės pamatus paklojo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:7 ir prieš ilgąją pertrauką triuškino savo varžovus rezultatu 58:36.

Heidelbergo klubas kur kas sėkmingiau sužaidė antrąją mačo dalį, tačiau visiškam deficito panaikinimui to nepakako.

2018-08-31 08:54