Italijos pirmenybių finalo serijoje antrąją pergalę iškovojo Bolonijos „Climamio“ krepšininkai. Antradienį (06.14) „Climamio“ savo aikštelėje parklupdė Milano „Armani Jeans“ ekipą 80:71 (26:17, 19:15, 12:20, 23:19) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

G.Basiles tritaškis rungtynių pabaigoje įtvirtino „Climamio“ pergalę
Nuotr. „Legabasket Foto“
Pirmoje rungtynių pusėje „Climamio“ su kiekviena minute didino pranašumą. Įpusėjus mačui Bolonijos krepšininkai turėjo 13 taškų pranašumą – 45:32.

Tačiau Milano ekipa po didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir priartėjo iki 5 taškų – 52:57, o 39-ąją rungtynių minutę ekipas beskyrė tik 2 taškai – 66:64.

Tačiau tada tritaškį pataikė Gianluca Basile, o vieną baudos metimą pridėjo Rubenas Douglasas ir „Climamio“ atitolo 70:64. Nors Milano klubas dar bandė gelbėtis pražangomis, pavyti varžovų jam nepavyko.

„Climamio“: Gianluca Basile 17 taškų (3/9 tritaškių), Rodolfo Rombaldoni 11, Matjazas Smodišas (8 atkovoti kamuoliai), Rubenas Douglasas (7 atk. kam.) ir Stefano Mancinelli po 9.

„Armani Jeans“: Dante Calabria 22, Jerry Mc Culloughas 16, Josephas Blairas 13 (9 atk. kam.), Jamesas Singletonas 9 (6 atk. kam.), Mario Gigena 8.

Ketvirtasis susitikimas, kuris gali būti lemiamas, ketvirtadienį (06.16) bus žaidžiamas Milane, kur „Climamio“ pasitiks 12 tūkst. Milano krepšinio aistruolių.

2005-06-15 00:13
milane climamio reiks pavargti. nebloga sesta zaideja surinko:)
2005-06-15 00:12
itemptas finalas. armanis atgaivino kluba. per metus is autsaideriu i lyderius nera lengva patekti. net jei ir zvaigzdziu pripirkus..