• Atėnų „Panathinaikos“ draugiškose rungtynėse 88:83 palaužė Salonikų PAOK

• Lukas Lekavičius pelnė 13 taškų ir savo ekipoje buvo vienas rezultatyviausių

• „Panathinaikos“ trečiajame ketvirtyje pirmavo 63:47, tačiau turėtą pranašumą išbarstė ketvirtajame kėlinyje

Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ tęsia pasiruošimą sezonui, o šį kartą Xavi Pascualio auklėtiniai 88:83 palaužė Salonikų PAOK klubą.

Prie pergalės solidžiai prisidėjo ir pats Lekavičius, kuris pelnė 13 taškų. Nugalėtojų gretose už lietuvį rezultatyviau rungtyniavo tik Keithas Langfordas, surinkęs 14.

„Panathinaikos“ trečiojo ketvirčio pradžioje užtikrintai pirmavo (63:47), o dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui taip pat turėjo dviženklį pranašumą (75:65).

Vis tik PAOK pradėjo vytis varžovus ir ketvirtojo kėlinio viduryje nurėžė deficitą iki 5 taškų (74:79). Kaip bebūtų, Salonikų ekipos šturmą atlaikęs „Panathinaikos“ išsaugojo susikrautą persvarą ir pasiekė pergalę.

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas 14, Lukas Lekavičius ir Jamesas Gistas po 13, Dinas Mitoglou 9.

PAOK: Vangelis Margaritis 16, Yanickas Moreira 15, Linos Chrisikopoulos 12.

2018-09-01 20:40