• Vilniaus „Rytas“ 97:80 nugalėjo Rygos VEF

• Vilniečiai prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 66:64, o pergalę garantavo puikiai sužaistas lemiamas ketvirtis

• Rungtynes dėl kaklo skausmų praleido komandos kapitonas Chrisas Krameris

• Dainius Adomaitis teigė, jog komanda atrodė geriau nei pirmajame mače

Gausiai sirgalių palaikoma Vilniaus „Ryto“ komanda sekmadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Sostinės ekipa po spurto ketvirtame kėlinuke įveikė Rygos VEF 97:80 (25:24, 22:20, 19:20, 31:16).

Šeimininkai „Ryto“ arenoje buvo pasitikti garsiais plojimais, tačiau pirmasis kėlinys klostėsi sunkiai. Vieną po kito tolimus metę svečiai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui vilniečiai sugebėjo perversti rezultatą – 25:24. Antrojo ketvirčio pradžioje sostinės klubas buvo susikrovęs 16 taškų pranašumą, tačiau į didžiąją pertrauką Vilniaus ekipa keliavo pirmaudama trimis.

Trečiame kėlinuke tęsėsi kieta bei atkakli kova, o varžovams ir vėl pradėjo taikliai kristi tolimi metimai. Tiesa, šeimininkai sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą ir prieš lemiamas 10 minučių pirmavo dviem taškais. Ketvirtame kėlinuke vilniečiai žingsnis po žingsnio perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas, didino skirtumą bei iškovojo pergalę.

„Rytas“ šiame mače užtikrintai laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (42:24), atliko 23 rezultatyvius perdavimus bei perėmė net 15 kamuolių.

„Kol kas trūksta susikalbėjimo bei gerų sprendimų priėmimo, bet judame į priekį ir pasirodėme geriau nei pirmose rungtynėse – po mačo kalbėjo Adomaitis. – Žaidėme greitai, tačiau turime vikriau reaguoti į įvykius aikštėje. Šiandien išbandėme nemažai jaunimo, kuriam tikrai norime suteikti kuo daugiau šansų pasireikšti.“

„Rytas“: Eimantas Bendžius 15 (6 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 14 (5 rez. perd.), D.J.Seeley 14 (5 rez. perd.), Evaldas Kairys 11, Dominique'as Suttonas 10 (6 atk. kam.).

VEF: Andris Misters 19, Steve'as Zackas 17.

2018-09-03 00:21
Puolimas pas rytą gerai juda,bet gynyba tai nieko gero.Čia galima tom draugiškom priskirti,bet tendencija tokia,kad pirmose praleista 71 tšk.,dabar jau 80.O Adomaitis juk kalbėjo,kad gynyba bus prioritetas.Ir matosi,kad iš lietuvių Bendžius su Girdžiūnu bus geriausi,jie geriausią įspūdį palieka.

--
2018-09-02 22:08
lkl
is nba tiktu ir suolo sildytojas.toks pas zalgiri atejo ir tapo zvaigzde.

...
taigi trolis cia raso beleka ka jus kreipiat demesi. Nebus jokio centro ir rytui kaip kasmet zopa.
2018-09-02 20:34
makrofekalidis
Draugisku rungtyniu cempionai. Kiekviena sezona pradeda pergalemis per draugiskas, o kai ateina rimtos kovos iskart prasideda pralaimejimai, o visokie antanai praranda tukstancius ir vel sedi prie savo smirdancio konteinerio su bomzo svajonemis apie gera gyvenima.
2018-09-02 20:11
antanas
Rytas tiesiog pervaziuos zaliaja parodija

--
-1
2018-09-02 20:09
arturiukas ziuriu kaip ir kiekvienais metais tokiu metu rudeni fantazuoja. Paskui uz poros menesiu sedes pasislepes.
fanas
is kur tokios naujienos kad centras bus is NBA ?
2018-09-02 20:06
arturas97
Tiesiog uraganas dinuoja, europoje visus sluos, žalgiriui irgi vargo bus, o dar ir centrą bus NBA, baisu pagalvoti kiek tas uraganas ryto dar padidės

--
2018-09-02 19:44
nusilenke
Latvijos cempionas Vilniaus galybei
D22
Bendziu maloniais stebina, be Chriso Kramerio buvo problemu pradzioje isjudinant puolima, pastatant visus i derini, bet susitvarke indvidualiai. Fiziskai lb stipriai atrodo kolkas, bet dar reikia laiko susizaisti

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12