Nuotr. M.Baranauskas
  • Bambergo „Brose“ draugiškose rungtynėse 89:60 sutriuškino Jenos „Science City“

• Arnoldas Kulboka pelnė 12 taškų ir pagal rezultatyvumą nusileido tik Tyrese'ui Rice'ui, surinkusiam 13

• Tai buvo jau antrasis mačas paeiliui, kuomet Kulboka „Brose“ gretose buvo antras pagal rezultatyvumą

Sezonui besiruošianti Bambergo „Brose“ iškovojo dar vieną pergalę, o prie jos ir vėl svariai prisidėjo Arnoldas Kulboka.

Vokietijos klubas 89:60 nepaliko vilčių Jenos „Science City“ krepšininkams, o lietuvis savo ekipoje buvo antras pagal rezultatyvumą.

Kulboka pelnė 12 taškų, pagal įmestų taškų skaičių nusileidęs tik Tyrese‘ui Rice‘ui, kuris jų surinko 13.

Šiame susitikime „Brose“ vargo tik pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 20:16. Antrajame kėlinyje apsukas padidinęs Bambergo klubas 15-ąją susitikimo minutę jau pirmavo 34:20 ir šiame mače atgal nebesidairė.

Pirmajame ikisezoniniame mače „Brose“ 88:80 įveikė Heidelbergo „MLP Academics“, o Kulboka tąkart surinko 11 taškų.

2018-09-02 22:05