Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • Prienų „Skycop“ draugiškame mače 91:83 įveikė „Šilutės“ komandą

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Gintaras Leonavičius pelnė 15 taškų

• 14 pridėjo Kšištofas Lavrinovičius

Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsiantys Prienų „Skycop“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle. Prieniškiai namuose 91:83 (26:21, 26:13, 20:26, 19:23) nugalėjo „Šilutės“ komandą.

Prienų ekipos gretose debiutavęs latvis Davis Lejasmeiers pelnė 6 taškus. Rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų surinkęs Gintaras Leonavičius.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šeimininkai – 26:21. Antrajame kėlinyje „Skycop“ pabėgo į priekį ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 18 taškų pranašumą – 52:34.

Po ilgosios pertraukos susiėmę „Šilutės“ krepšininkai atsilikimą sumažino, tačiau pergalę savo rankose išlaikė prieniškiai – 91:83.

„Skycop“: Gintaras Leonavičius 15, Kšištofas Lavrinovičius 14, Maverickas Morganas 13, Ovidijus Varanauskas ir Mindaugas Lukauskis po 10, Austinas Ariansas 8, Arnas Labuckas ir Davis Lejasmeiers po 6, Darjušas Lavrinovičius 5, Dainius Šalenga 4.

„Šilutė“: Jeffas Perkinsas 20, Mantas Šerkšnas 19, Paulius Gvazdaitis 13 (7 atk. kam), Dovydas Rimkus 10, Andrius Globys 8, Rokas Nikitinas 6, Evaldas Džiaugys 4, Andrius Gaidys 3.

2018-09-05 09:05