• Slovėnija kontroliniame mače 87:86 įveikė Kroatiją

• Slovėnai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 77:61

• Kroatija rugsėjo 14-ąją stos į pasaulio čempionato atrankos mūšį su Lietuva

• Kroatams Jakovas Mustapičius pelnė 22 taškus, Bojanas Bogdanovičius – 17, o Dario Šaričius – 15

Pasiruošimą atrankai į pasaulio čempionatą tęsianti Slovėnijos rinktinė draugiškame mače iššvaistė įtikinamą persvarą, bet pergalės iš rankų neišleido.

Radovano Trifunovičiaus vadovaujama komanda Varaždine 87:86 (18:16, 27:21, 26:24, 16:25) po dramatiškos pabaigos pranoko šeimininkę Kroatijos rinktinę, rudens lange susitiksiančia su lietuviais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Slovėnijos krepšininkai pirmavo daugiau nei užtikrintai – 77:61, bet prasidėjus paskutinei minutei kroatai atsilikimą sumažino iki minimalaus – 83:85.

Paskui Slovėnija padvigubino savo pranašumą – 87:83, vėliau lėmusį pergalę.

Kroatijos komandoje spindėjo Jakovas Mustapičius, kuris per 22 minutes pelnė 25 taškus (5/7 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Bojanas Bogdanovičius per 32 minutes įmetė 17 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Dario Šaričiaus sąskaitoje – 15 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5/5 baudos) ir 6 rezultatyvūs perdavimai per 31 žaidimo minutę.

Slovėnijos gretose dvigubą dublį surinko Matičius Rebečius, pelnęs 12 taškų (4/10 metimai) ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. Jakobas Čebašekas su 22 taškais buvo rezultatyviausiais.

Kroatija su Lietuva J grupės namų mače susikaus rugsėjo 14-ąją. Tą pačią dieną Slovėnija svečiuose kovos su Latvija. Šios abi ekipos grums I grupėje.