• „Juventus“ 86:80 pranoko „Lietkabelį“

• Uteniškių gretose debiutavęs Alexas Hamiltonas per 25 minutes pelnė 12 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus

• „Lietkabelio“ komandoje rezultatyviausiai žaidęs Simas Jasaitis surinko 15 taškų

• „Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą besigydančio Kenny Gaineso

Trečiąją pergalę iš eilės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Naujajam sezonui besirengiantys uteniškiai Anykščiuose 86:80 (18:17, 25:21, 14:23, 29:19) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Uteniškių gretose vis dar nežaidė traumą besigydantis Kenny Gainesas bei pirmadienį prie komandos prisijungsiantis vidurio puolėjas.

Trečiąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 8:0 ir po Mindaugo Kupšo baudų metimų sužaidus dvi minutes įgijo penkių taškų pranašumą – 48:43. Arvydo Šikšniaus vedami uteniškiai likus žaisti keturias minutes sumažino deficitą iki minimumo (53:54), bet ketvirčio pabaigoje Vytenio Lipkevičiaus pastangomis „Lietkabelis“ vėl kiek nutolo – 61:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje du taškus su pražanga pelnė Karolis Guščikas, du baudų metimus pridėjo Hamiltonas ir „Juventus“ vėl išsiveržė į priekį – 64:61. Sužaidus keturias minutes, Paulius Valinskas tolimu metimu sugrąžino pranašumą „Lietkabeliui“ (68:66), bet likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus – 75:75.

Nors ir be pražangų limitą išnaudojusių Vaido Čepukaičio bei Karolio Guščiko likę uteniškiai turėjo didelių spragų po krepšiu, prasidėjus priešpaskutinei minutei Aleksandras Zacharovas tolimu metimu sugrąžino „Juventus“ klubui trijų taškų persvarą – 80:77. Prasidėjus paskutinei minutei Šikšnius smeigė tritaškį, Gytis Radzevičius pridėjo baudos metimą, Šikšnius – du ir „Juventus“ šventė pergalę rezultatu 86:80.

Komandoje debiutavęs Alexas Hamiltonas per 25 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 0/2, baudos 2/2), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą prasižengė.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Arvydas Šikšnius 17 (4/7 trit.), Alexas Hamiltonas 12 (5/8 dvit.), Gytis Radzevičius ir Karolis Guščikas (9 atk. kam.) po 10, Vaidas Čepukaitis 8, Arnas Beručka 5, Dovis Bičkauskis 3 (5 kld.), Connoras Burchfieldas 2.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 15 (3/5 trit.), Donatas Tarolis (5/7 dvit.), Dominikas Mavra (6 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas po 14 (16 min.), Vytenis Lipkevičius 7.