• Kroatijos rinktinė 83:75 pranoko Slovėniją

• Arti trigubo dublio buvęs Dario Šaričius pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Ante Žižičius pridėjo 15 taškų, Ivica Zubačas – 10

• Lietuvos ir Kroatijos rinktinių dvikova pasaulio čempionato atrankoje vyks rugsėjo 14-ąją

Atrankoje į pasaulio čempionatą būsimi Lietuvos rinktinės varžovai kroatai išvykoje 83:75 (23:22, 18:14, 20:15, 22:24) patiesė Slovėnijos krepšininkus.

Pirmaisiais smuikais nugalėtojų gretose griežė NBA krepšininkų duetas. Dario Šaričius per 33 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 2 kamuolius.

Tuo metu Klivlando „Cavaliers“ narys Ante Žižičius pridėjo 15 taškų (4/7 dvitaškių) bei 7 atkovotus kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus penkias minutes Blažas Mahkovičius rezultatą išlygino (66:66), tačiau tuomet Žižičius pataikė iš vidutinio nuotolio, Šaričius smeigė tritaškį ir vėl nutolino kroatus (71:66).

Slovėnai atsakė tuo pačiu, tačiau Filadelfijos „76ers“ puolėjas atseikėjo dar vieną tolimą metimą, Žižičius pataikę baudą, o Jakovas Mustapičius pelnė taškus iš po krepšio bei įtvirtino kroatų pergalę (77:71). Per šią atkarpą Šaričiaus ir Žižičiaus duetas buvo pelnęs 11 Kroatijos taškų iš eilės.

Lietuvos ir Kroatijos rinktinių dvikova atrankoje į pasaulio čempionatą vyks rugsėjo 14-ąją.

Slovėnijos rinktinė: Blažas Mesičekas 14, Blažas Mahkovičius 13, Jakobas Čebašekas 11.

Kroatijos rinktinė: Dario Šaričius 18 (3/3 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Ante Žižičius 15 (4/7 dvit.), Krunoslavas Simonas 12, Ivica Zubačas 10, Bojanas Bogdanovičius 8.

2018-09-09 11:34
Ne visi atvyko-Hezonjos su Benderiu nėra.O likę atvyko todėl,kad kroatams užpakaliai svyla atrankoj.Vos pateko į šitą etapą,kuriame su 3 pergalėm turės kaip reikiant pasistengti,norint patekti į PČ.Todėl ir atvyko net 4 NBA žaidėjai.