• Jono Mačiulio Atėnų AEK 63:94 neprilygo „Crvena Zvezda“ ekipai

• Lietuvis surinko 15 taškų ir buvo rezultatyviausias rungtynių krepšininkas

• Anot Mačiulio trenerio Luca Banchi, šis mačas išryškino AEK problemas

• „Crvena Zvezda“ komandai 13 taškų įmetė Stratos Perperoglou, 12 – Billy Baronas

Jonas Mačiulis surinko ketvirtadalį savo ginamos Atėnų AEK komandos taškų, tačiau ji turnyre Belgrade draugiškame turnyre 63:94 (16:22, 15:20, 17:30, 15:22) nusileido vietos ekipai „Crvena Zvezda“.

Pralaimėjusių ekipoje Mačiulis pelnė 15 taškų ir sugriebė 3 kamuolius. Mūsiškis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

15-ąją rungtynių minutę AEK atsiliko 26:28, tačiau tuomet spurtavo šeimininkai ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 11 taškų atsargą (42:31). Po trečiojo ketvirčio „Crvena Zvezda“ pranašumas pasiekė 24 taškus, o sužaidus 34 minutes serbai triuškino graikų klubą 29 taškais.

„Žaidėme su komanda, kuri už mus buvo kur kas geresnė ir pabrėžė mūsų problemas. Turime patobulėti ir susižaisti, o tai greitai neįvyksta. Turėsime su tuo susitvarkyti, o tai padaryti galime tik ruošiantis sezonui. Tikiuosi, kad kitą savaitę atrodysime geriau“, – sakė AEK treneris Luca Banchi.

AEK artėjantį sezoną žais FIBA Čempionų lygoje ir gins čempionų titulą, o „Crvena Zvezda“ rungtyniaus Europos taurėje.

„Crvena Zvezda“: Stratos Perperoglou 13, Billy Baronas 12, Ognjenas Dobričius 11, Branko Lažičius 10, Dušanas Rističius ir Marko Kešeljis po 9.

AEK: Jonas Mačiulis 15 (3 atk. kam.), Dušanas Šakota 10.

Rungtynių akimirkos:

2018-09-09 11:28
Prieš tai juk AEK laimėjo prieš kitą Belgrado komandą,o čia pirmas toks rimtas pralaimėjimas.Bet aišku nemalonus.Svarbu,kad Mačiulis vėl save atranda.Treneris puolime daugiau laisvės suteikia ir Jonas puikiai tuo pasinaudoja.