Linas Kleiza Kalėdines dovanas šiemet išvyniojo anksčiau. Paskutinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse prieš šventes jis pataikė pergalingą metimą ir Denverio „Nuggets“ (16-11) išvykoje 106:105 įveikė Sakramento „Kings“ ( 11-15).

Kleiza pasinaudojo sumaištimi prie krepšio, sugriebė kamuolį ir pataikė dvitaškį, kuris persvėrė rezultatą.

„Pasižiūrėjau į laikrodį ir pamačiau, kad liko dvi sekundės. Išmečiau kamuolį ir jis įkrito“, – pergalingą metimą prisiminė Kleiza.

„Kings“ suteikė varžovams šansą po to, kai Bradas Milleris likus žaisti 16 sekundžių prametė abi baudas. Allenas Iversonas tada prasiveržė po krepšiu tačiau prametė, o kamuolį pamušė Marcusas Camby. Aikšrės viduryje ties tritaškio linija kamuolį sugriebęs Kleiza metė ir pataikė pergalingą dvitaškį.

Žaidęs 27 minutes Kleiza surinko 12 taškų (3/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 30 (12 atk.kam.), Allenas Iversonas 21, Marcusas Camby 19 (14 atk. kam.), J.R.Smithas 14, Linas Kleiza 12.

„Kings“: Ronas Artestas 24 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Bradas Milleris 22, Johnas Salmonsas 14, Beno Udrihas ir Francisco Garcia po 12, Mikki Moore’as 11.

Atrinkti (0) Visi (22)
ORG
SAUNUOLIS LINAI TAI IR TOLIAU
2007-12-30
Siaip nervina, kai cia kaskokie neprisiregistrave cia raso nesamones...