Nuotr. AP – Scanpix
  • Prienų „Skycop“ namie 67:92 pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“

• Prieniškių gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Lukauskis, pelnęs 16 taškų

• Rusijos komandoje rungtyniaujantis Brandonas Jenningsas surinko 12 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus

Sezonui besiruošianti Prienų „Skycop“ komanda neišlaikė rimto egzamino pasirengimo cikle. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo aikštėje 67:92 (18:21, 18:22, 7:24, 24:25) neprilygo Sankt Peterburgo „Zenit“, kurios gretose rungtyniauja iš NBA šį tarpsezonį į Rusiją persikėlęs Brandonas Jenningsas.

Rusai į priekį pabėgo po ilgosios pertraukos, kurią prieniškiai pasitiko atsilikinėdami 36:43. Visgi trečiąjį kėlinį šeimininkai pralaimėjo 7:24 ir nebepavijo „Zenit“, besirengiančio Europos taurės ir VTB Vieningosios lygos iššūkiams.

„Skycop“ komandai Mindaugas Lukauskis pelnė 16 taškų, Darjušas Lavrinovičius – 11, Kšištofas Lavrinovičius – 10, o Gintaras Leonavičius – 9.

Jenningsas prie pergalės pridėjo 12 taškų, 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius. Rezultatyviausiai pasirodė Seanas Armandas (6 atk. kam.) ir Jalenas Reynoldsas (7 atk. kam.), surinkę po 16 taškų.

Jarrodo Uthoffo sąskaitoje – 15 taškų, 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai.

Stažuotę Lietuvoje pratęsianti „Zenit“ ketvirtadienį startuos draugiškame turnyre Panevėžyje, kur dalyvaus šeimininkas „Lietkabelis“, „Šiauliai“ ir „Parma“.

2018-09-11 00:25