Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Utenos „Juventus“ komanda tęsia pasiruošimą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėms. Žydrūno Urbono auklėtiniai Druskininkuose vykusiose kontrolinėse rungtynėse 85:49 (22:12, 25:19, 17:10, 21:8) įveikė Surguto „Universitet-Yugra“ ekipą.

Martinas Geben

Martinas  Geben
Komanda: Utenos Juventus
Pozicija: C
Amžius: 23
Gimimo vieta: Lietuva

Uteniškiai nuo pirmųjų rungtynių minučių griebė jautį už ragų ir šovė į priekį. Antrojo ketvirčio pradžioje „Juventus“ krepšininkai įgijo 9 taškų pranašumą (27:18), tačiau Urbono kariauna tie tuo neapsistojo ir įpusėjus kėliniui jau buvo susikrovę triuškinamą 21 taško persvarą (45:24).

Puolime įstrigusiems „Universitet-Yugra“ krepšininkams tik prieš ilgąją pertrauką pavyko surengi spurtą 7:0 ir priartėti prie uteniškių (31:45).

Po pasitarimo rūbinėje sugrįžę „Juventus“ krepšininkai apsukų nesumažino, uteniškiai ne tik susigrąžino turėtą triuškinamą persvarą, bet ir ją padidino. Po trijų ketvirčių Urbono auklėtiniai buvo priekyje 23 taškų atstumu (64:41).

Ketvirtasis kėlinys buvo visiškas formalumas, triuškinamą persvarą susigrąžinusi „Juventus“ komanda toliau didino persvarą ir galiausiai šventė ketvirtąją pergalę pasiruošimo cikle (85:49).

Komandoje debiutavęs Martinas Gebenas buvo rezultatyviausias. Vidurio puolėjas per beveik 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 8, perėmė 3 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

13 taškų pridėjo Karolis Guščikas (10 atk. kam.), po 9 – Alexas Hamiltonas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Vaidas Čepukaitis, po 8 – Dovis Bičkauskis (5 rez. perd.), Connoras Burchfieldas ir Arnas Beručka (4 per. kam.).

--
Reikia Žalgirio fanams sukūrti peticiją Gebenas In, Kavaliauskas Our.

--
2018-09-13 01:08
Gerą įspūdį Gebenas palieka.Net keista,kad taip greitai perprato europinį stilių po tiek metų NCAA lygoje.Nu Žalgiris gerą žaidėją pagriebė,Juventusui bus gera paspirtis artėjančiam sezonui.Hamiltonas parodo,koks geras gynėjas yra,4 kam.perėmė.Žiūrėsim,kaip prieš stipresnes komandas seksis.

--
2018-09-12 22:30
Dar kelios rungtynes ir persikels į LKL. Kavaliauskas galbūt paskutiniais dienas Žalgiryje nieko Rytas jo mylimoji komanda visada laukiam