Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Septintus metus paeiliui rengiamame draugiškame V.Garasto taurės turnyre Vilniaus „Ryto“ ekipa startavo pergalingai. Sostinės krepšininkai Klaipėdoje 82:61 (22:19, 21:18, 26:9, 13:15) įveikė „Venstpils“ komandą iš Latvijos.

Rungtynės prasidėjo nedideliu sostinės komandos spurtu, tačiau pirmame kėlinyje vyko itin atkakli dvikova. 7 taškus per kėlinį pataikęs Dominique‘as Suttonas padėjo vilniečiams po pirmųjų 10 minučių pirmauti trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį vilniečiai ir vėl pradėjo gera atkarpa, kai dėjimu krepšį sudrebino Martynas Echodas, o tritaškį pataikė Margiris Normantas. Latviai dar buvo pasiviję vilniečius, tačiau puikiai kėlinio pabaigą sužaidęs „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliavo turėdamas 6 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai labiau susitelkė gynyboje, daugiau pasitikėjo vienas kitu puolime ir tai leido perimti mačo iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtame kėlinuke „Ventspils“ krepšininkai dar bandė vytis, tačiau daugiausiai jaunais žaidėjais remdamasis „Rytas“ sugebėjo iškovoti nesunkią pergalę.

Puikiai šiame mače pasirodė Martynas Echodas, kuris pataikė 9 iš 10 metimų, pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų pridėjo amerikietis Dominique‘as Suttonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: M.Echodas 21 (30 naud., 9/10 met., 8 atk. kam.), D.Suttonas 14 (9 atk. kam.), M.Girdžiūnas 13, D.Sirvydis ir D.J.Seeley po 7.

„Ventspils“: A.Beane‘as 21, M.Gulbis ir J.Arledge‘as po 10.

2018-09-15 13:27
tdaay trydamusu auksas visur. bb tribuna uzkariaus pasauly

G TASKE GALESIT TOLIAU SEDETI APSIPERDE SU BRONZA
2018-09-15 13:25
JOPTVAIMAT FOTO UZDETA ECHODO... KAIP ARKLYS NUO KUMELES NULIPES...
2018-09-15 02:04
hama
Dziugu, kad mazeja debilu komentatoriu tarpe. Vilniaus ir Kauno prostituciu bastardai po truputi ismiro nuo pigaus gaidzio ir va tik 7 komentarai. Mirkit ir toliau padugnes neissivisciusios ir gales tada normalus zmones ateit komentuot varzybu, zaideju meistrikskuma vertint ir pan.
-1
2018-09-15 00:09
to gaffer
Cia tu gal reguliuoji,ka kviesti,o ko ne?

--
2018-09-14 23:58
Kad silpna ta Ventspilio komanda.Nors Echodą džiugu matyti tokį užsivedusį ir taip gerai žaidžiantį.Per lapkričio langus jau būtinai jį kviest reikės į rinktinę.Džiugu,kad ir Sirvydis gerai žaidė.Visada malonu matyti puikiai rungtyniaujančius jaunus būsimus rinktinės narius.

--
2018-09-14 23:42
Koks skirtumas ka paeme, jei ir tie, ir tie laimejo?

Aha
Nu va ir aisku, kodel Adomas Echodo i rinktine neeme. Reikia gi Garasto taure zutbut laimet :D
2018-09-14 23:28