• „Lietkabelis“ Raimundo Sargūno taurės turnyro finale 74:89 Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui

• Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai per pirmąsias 5 minutes pelnė vos 2 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai atitrūko

• Nugalėtojų gretose 28 taškus pelnė ir 35 naudingumo balus surinko Jelenas Reynoldsas, Brandonas Jenningsas pridėjo 13 taškų

• „Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Saulius Kulvietis įmetė 18 taškų

Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 74:89 (16:25, 32:27, 14:14, 12:23) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai bei užėmė antrąją vietą.

„Zenit“ į priekį šovė nuo pradžių ir įpusėjus kėliniui pirmavo 14:6, o sužaidus pirmąsias dešimt minučių skirtumas dar buvo kiek padidėjęs – 25:16. Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 9:0, po kurios priartėjo – 43:46. Įpusėjus mačui rusai pirmavo 52:48.

Po didžiosios pertraukos abiejų komandų rezultatyvumo kreivė smigo žemyn ir ėmė dominuoti gynyba – per 5 minutes situacija situacija nežymiai pasikeitė šeimininkų naudai, nes jie priartėjo – 54:56. Pasibaigus trims kėliniams „Lietkabelis“ buvo arti varžovų – 62:66.

Lemiame ketvirtyje „Lietkabelis“ užstrigo puolime – per 5 minutes pelnė vos 2 taškus, o varžovai jų surinko 10 ir įgijo dviženklį pranašumą – 76:65. Per likusį laiką Panevėžio klubui atsitiesti nebepavyko.

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 18 (8 atk. kam.), Simas Jasaitis (5 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas (6 atk. kam.) po 14, Donatas Tarolis 10, Paulius Valinskas 9.

„Zenit“: Jalenas Reynoldsas 28 (11 atk. kam., 35 naud. bal.), Jarrodas Uthoff 21, Brandonas Jenningsas  13 (3/10 metimai, 9 rez. perd.), Seanas Armandas 8.