Nuotr. BasketNews.lt/M.Baranauskas
  • Bambergo „Brose“ 88:92 nusileido Trevizo „Basket“

• Arnoldas Kulboka pelnė 7 taškus, o 4 iš jų – mačo pabaigoje

• Po lietuvio tritaškio bei baudos metimo „Brose“ buvo priekyje 85:81, tačiau galų gale Vokietijos klubas persvaros išlaikyti nesugebėjo

Draugiškose rungtynėse kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Bambergo „Brose“ klubas. Vokietijos ekipa 88:92 nusileido antroje Italijos lygoje rungtyniaujančiai Trevizo „Basket“ komandai.

Arnoldas Kulboka šiame susitikime pelnė 7 taškus. Detalesnė statistika pateikiama nėra.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidęs Tyrese‘as Rice‘as įmetė 26 taškus bei svarbiausiomis rungtynių akimirkomis buvo vienas aktyviausių „Brose“ krepšininkų, tačiau lemiamamais mačo momentais jam nepavyko išvengti klaidų.

Rungtynėms artėjant į pabaigą Kulboka pataikė iš toli, Rice‘as atliko sėkmingą reidą krepšio link, o lietuvis pridėjo dar vieną baudos metimą ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei „Brose“ išsiveržė į priekį 85:81.

Vis tik per kiek mažiau nei pusę minutes 5 taškus be atsako pelnęs Trevizo klubas susigrąžino persvarą (86:85) ir Vokietijos ekipai paliko 34 sekundes. Vis dėlto itin svarbioje atakoje Rice‘as sužingsniavo ir kamuolys atiteko „Basket“ klubui.

Po šio epizodo sekė baudų metimų maratonas, kuriame neklydęs Trevizo klubas išsaugojo sukauptą pranašumą.