Nuotr. fiba.com
  • „Šiauliai“ suklupo pirmose Čempionų lygos atrankos rungtynėse 79:91

• Norėdami patekti į antrąjį atrankos etapą, šiauliečiai Bulgarijoje laimėti privalės didesniu nei 11 taškų skirtumu

• Kitas mačas – po dviejų dienų Bulgarijoje

Prastai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Šiauliai“ susikomplikavo savo šansus patekti į kitą Čempionų lygos atrankos etapą.

Antano Sireikos auklėtiniai pirmajame poros susitikime namie 79:91 (29:23, 15:19, 29:28, 6:21) nusileido Sofijos „Lukoil Levski“ klubui.

Atsakomosios rungtynės Bulgarijoje – rugsėjo 22-ąją.

Sužaidus pirmąsias dvi ketvirtojo kėlinio minutes rezultatas dar buvo lygus (75:75). Visgi tuomet bulgarai atkarpą laimėjo 9:2 ir galėjo kiek lengviau atsikvėpti (84:77).

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo svečių pamatai pergalei – po Božidaro Avramovo taškų likus minutei, „Šiauliai“ atsiliko jau dviženkliu skirtumu (79:89). Per lemiamą ketvirtį „Šiauliai“ pelnė 6 taškus.

Vienas rezultatyviausių šiauliečių gretose buvo 21-erių Karolis Lukošiūnas, pelnęs 14 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud. met.). Tiek pat taškų pelnė ir Ignas Vaitkus.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus ir Karolis Lukošiūnas po 14, Christianas Terrellas 12, Antanas Udras 11.

„Lukoil Levski“: Dejanas Ivanovas 25, Božidaras Avramovas 23, Patrickas Rembertas 19.

Antano Sireikos komentarai:

2018-09-21 08:48
siauliai
Is vis galejo nezaist jei pasiruosime atrode prasciau tai ka cempionu lygoi nuveiktu ta paciam lkl aukstai nebus

--
2018-09-21 07:24
kunigas
Is vienu rungtyniu expertai sprendzia visa sezona.nepamirskit kas treneris,susilipdys komanda ir bus rezultatai

--
2018-09-21 07:08
abcdef
Kas turejo but tas ir buvo. Nieko netiketo

--
2018-09-21 00:58
Nu ir viskas aišku,ate jau galima pasakyti ČL.Jauna komanda,daug naujokų,tai išvykoj atlošt 12 taškų praktiškai neįmanona.Nu bent Lukošiūnas gerai sužaidė,neblogas snaiperis gali gautis.Komanda visa galės daugiau dėmesio LKL'ui skirti.