• Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Tyleris Ennisas ir Kostas Sloukas

• „Maccabi“ gretose Johnny O‘Bryantas įmetė 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių

• Maskvos CSKA 79:73 įveikė Miuncheno „Bayern“

• Vokietijos klube 21 tašką surinko Devin Bookeris

Artėjančiam sezonui besiruošiantys Tel Avivo „Maccabi“ ir Stambulo „Fenerbahče“ klubai susitiko draugiškame Zadaro taurės turnyre. Pergalę 65:60 šventė Turkijos ekipa.

Itin atkakliose rungtynėse nė viena iš komandų neturėjo dviženklės persvaros, o intriga laikėsi iki pat finalinio švilpuko. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Fenerbahče“ laimėjo atkarpą 6:1 ir įgijo 3 taškų pranašumą (57:54).

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, Željko Obradovičiaus auklėtiniai tebepirmavo 59:57, o pergalę galutinai įtvirtino Kosto Slouko taiklūs baudų metimai pačioje rungtynių pabaigoje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė iš NBA atvykęs Tyleris Ennisas ir Sloukas, kurie pelnė po 15 taškų, Joffrey Lauvergne'as pridėjo 8.

„Maccabi“ gretose dvigubą dublį surinko Johnny O‘Bryantas, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. DeAndre Kane‘as ir Scottie Wilbekinas pridėjo po 9 taškus.

Kitame šio turnyro mače Maskvos CSKA 79:73 įveikė Miuncheno „Bayern“.

Kaip ir pirmosiose rungtynėse, įtampos netrūko ir šiose. Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, CSKA pranašumas tesiekė 3 taškus (72:69). Vis tik Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pelnė 5 taškus paeiliui ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojų gretose žaidęs Kyle‘as Hinesas pelnė 16 taškų, o Cory Higginsas pridėjo 15.

Vokietijos ekipoje išsisiskyrė Devinas Bookeris, kuris pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias mačo krepšininkas. Peteris Koponenas įmetė 10 taškų ir pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus.

2018-09-22 10:41
Kad teisybe sneka. Zalgiris tiesiog smunka akyse...
2018-09-22 09:28
Fight
Anonimas urodas

--
2018-09-22 08:45
Bet cska malace žaidžia draugiškus turnyrus dau o Žalgiris pasirodė vienam turnyre ir viskas bailei net lietuvius neisliaidzia į rinktinei labai gaila gal Žalgiris taip smunka zemin su tokiu elgesium