Nuotr. Fotodiena.lt
  • Ispanijos Supertaurės pusfinalyje „Baskonia“ 79:76 palaužė „Barcelona“

• Kevinas Pangosas pelnė 10 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų

• Tadas Sedekerskis trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė

Ispanijos Supertaurės pusfinalyje Kevinas Pangosas nė karto neprametė, tačiau jo atstovaujama „Barcelona“ 76:79 (21:22, 13:27, 22:17, 20:13) turėjo pripažinti Vitorijos „Baskonia“ pranašumą.

Pangosas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo bei prarado po vieną kamuolį ir surinko 20 naudingumo balų. Pagal pastarąjį rodiklį jam neprilygo joks kitas aikštelėje buvęs krepšininkas.

Nugalėtojų gretose Tadas Sedekerskis ant parketo neišbėgo.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Baskonia“ po Vincento Poirier taškų pirmavo 73:62, tačiau katalonai sugebėjo į rungtynes grąžinti intrigą.

Victoras Claveras realizavo baudų metimus, Chrisas Singletonas pataikė iš toli, o „Barca“ spurtavo 10:0 ir iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms, sumažino savo deficitą iki minimumo (72:73).

Po šio epizodo Tornikė Šengelija surinko 4 taškus paeiliui, du pridėjo Jaysonas Grangeris ir baskai vėl nutolo – 79:72. Katalonai po Pangoso ir Kyle‘o Kurico taškų sumažino atsilikimą iki 76:79, tačiau per likusias 50 sekundžių taškų nebepelnė nė viena komanda.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas 16, Victoras Claveras 13 (3/3 dvit.), Kevinas Pangosas 10 (2/2 dvit., 2/2 trit., 8 rez. perd.).

„Baskonia“: Patricio Garino 16 (16 min., 4/5 trit.), Shavonas Shieldsas 13, Vincentas Poirier 10 (8 atk. kam.).

2018-09-22 01:18
...
Westerman vol. 2 po sezono bus. Statistika geresne tures ir laiko daugiau gaus bet nenustebsiu kai is top zaidejo Eurolygoj isnyks jo zvaigzde barcoj.
2018-09-22 00:48
Normaliai jis tų minučių gaus.Pirmus du kėlinius Barca totaliai grybavo ir net 20 tšk.gavinėjo,bet Pangoso ir Oriolos duetas padėjo atsigauti.Bet matosi,kad Pesičiaus palikimas didžiausia klubo klaida.