Nuotr. fotodiena.lt/J. Auškelis
  • „Nanterre“ išvykoje 80:84 pralaimėjo Diunkerko „Gravellines“

• Adas Juškevičius per 25 minutes pelnė 7 taškus ir surinko 3 naudingumo balus

• Nugalėtojų gretose 22 taškus pelnė Karvelas Andersonas, 20 pridėjo Edgaras Sosa

Adas Juškevičius ir jo atstovaujamas „Nanterre“ klubas pradėjo oficialų sezoną. Prancūzijos lygos pirmosiose rungtynėse išvykoje „Nanterre“ 80:84 (20:23, 20:22, 11:22, 29:17) nusileido Diunkerko „Gravellines“ klubui.

Juškevičius per 25 minutes pelnė 7 taškus (0/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 3 naudingumo balus.

37-ąją mačo minutę „Nanterre“ atsilikinėjo 65:80, tačiau svečiai surengė įspūdingą spurtą ir po Dominico Waterso baudų metimų svečių persvara sunyko iki keturių taškų (78:82).

Vis tik laiko pritrūkusi Juškevičiaus ekipa turėjo susitaikyti su tuo, jog sezonas buvo pradėtas nesėkme.

„Gravellines“: Karvelas Andersonas 22 (5/8 trit.), Edgaras Sosa 20 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Alainas Koffi 12.

„Nanterre“: Jeanas Pansa 14 (6/7 dvit.), Julianas Gamble‘as 13, Lahaou Konate 12, Corentinas Carne ir Dominicas Watersas po 10.