Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Šiauliai“ išvykoje 65:79 nusileido Sofijos „Lukoil Levski“ ir pasitraukė iš FIBA Čempionų lygos atrankos kovų

• Svečiai užstrigo trečiajame kėlinyje, kuomet pirmuosius taškus pelnė tik ketvirčio viduryje, o varžovai spurtavo 13:0

• Pralaimėjusiems 14 taškų pelnė ir 15 naudingumo balų surinko Kristupas Žemaitis

„Šiaulių“ klubo tarptautiniame krepšinyje šį sezoną nebematysime. Antano Sireikos auklėtiniai FIBA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse 65:79 (13:19, 18:20, 12:22, 22:18) nusileido Sofijos „Lukoil Levski“ ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.

Pirmąjį susitikimą namuose šiauliečiai pralaimėjo 79:91 ir šiandien jiems buvo būtina pergalė bent 13 taškų persvara.

„Šiauliai“ subyrėjo trečiajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje Dejanas Toškovas ir Patrickas Rembertas pelnė 5 taškus iš eilės, o „Lukoil Levski“ ekipa spurtavo 13:0 ir nutolo nebepavejamai (52:31). Svečiai pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje pelnė tik jo viduryje, kuomet Christianas Terrellas pataikė dvitaškį.

Per likusį mačo laiką šiauliečiai varžovų pasivyti nesugebėjo ir turėjo taikstytis su dar vienu pralaimėjimu.

Šeimininkų gretose daugiausiai rūpesčių kėlė Rembertas, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Šiaulių“ ekipoje geriausiai pasirodė Kristupas Žemaitis, įmetęs 14 taškų (3/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 15 naudingumo balų.

„Lukoil Levski“: Patrickas Rembertas 20 (5/7 dvit.), Hristo Zacharijevas 16 (8/9 dvit., 7 atk. kam.), Dejanas Toškovas 13, Božidaras Avramovas ir Nikola Maravičius po 11.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 14 (5/14 metimų), Diego Kapelanas 11, Benas Griciūnas ir Ignas Vaitkus po 10.

Antano Sireikos komentaras:

2018-09-22 23:41
nesvaik
nieko jie negautu, radai ka lyginti Siaulius su Lietkabeliu ir Neptunu ar tuo paciu Skycop. Siauliai bus 9-10 komanda, kad ir kaip kazkam tai patiktu ar nepatiktu, lyderiu dueto praradimas cia itakos daug jiems tures.
2018-09-22 20:05
Ja ja
Kazkas kalba apie pakilusi lkl lygi :) tarptautineje arenoje neskaitant Z ir Ryto, visos kitos gautu nuo pirmaujanciu rumunu, bulgaru komandu