• „Fenerbahče“ 84:79 įveikė Milano „AX Armani Exchange“

• Mindaugas Kuzminskas pelnė 11 taškų, surinko 18 naudingumo balų ir pagal šiuos rodiklius savo ekipoje nusileido tik Mike'ui Jamesui

• Artūras Gudaitis pridėjo 9 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 13 naudingumo balų

• Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Janas Vesely, įmetęs 18 taškų

Sezonui besiruošiantys Stambulo „Fenerbahče“ ir Milano „AX Armani Exchange“ susitiko draugiškose rungtynėse, kuriose pergalę 84:79 (16:24, 25:18, 21:16, 22:21) šventė Željko Obradovičiaus auklėtiniai.

Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Pagal rezultatyvumą ir naudingumą lietuvis atsiliko tik nuo Mike‘o Jameso, kuris įmetė 22 taškus bei surinko 23 naudingumo balus.

Neblogas rungtynes sužaidė ir Artūras Gudaitis. Puolėjas per 25 minutės pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Milano ekipa po Kuzminsko taškų antrajame kėlinyje pirmavo 38:25, tačiau „Fenerbahče“ greitai ištirpdė deficitą, o rungtynėse įsivyravo apylygis žaidimas.

Turkijos ekipa šiek tiek nutolo ketvirtajame kėlinyje (69:63), tačiau atkarpą 10:4 laimėjęs „AX Armani Exchange“ susitikime atstatė pusiausvyrą – 73:73.

Vis tik po šio epizodo savo lemiamą smūgį sudavė „Fenerbahče“. Maždaug pusantros minutės atkarpą 7:0 laimėjusi Obradovičiaus kariauna, iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, išsiveržė į priekį 80:73 ir šio pranašumo nebepaleido.

Nugalėtojų gretose lyderiu buvęs Janas Vesely pelnė 18 taškų, Bobby Dixonas ir Nicolo Melli prie pergalės pridėjo po 11.

Milano ekipa rytojaus rungtynėse susitiks su Eurolygoje taip pat rungtyniausiančiu Miuncheno „Bayern“.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 18 (6/11 dvit., 7 atk. kam.), Bobby Dixonas ir Nivolo Melli po 11, Nikola Kaliničius 10, Kostas Sloukas 9 (3/9 met., 12 rez. perd.).

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 22 (5/11 dvit., 2/4 trit.), Mindaugas Kuzminskas 11 (3/3 dvit.), Nemanja Nedovičius 10, Artūras Gudaitis ir Amadeo Della Valle po 9.