J.C. Fulleris Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Lorenzo Williamsas Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Simas Buterlevičius Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Jerai Grantas Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nikita Balašovas Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • „Neptūnas“ namuose 100:76 susitvarkė su „Nevėžiu“

• Klaipėdiečiai ketvirtajame kėlinyje pelnė 35 taškus, o praleido 18

• „Nevėžio“ gynėjas J.C. Fulleris išmetė 15 metimų, iš kurių tikslą pasiekė 8 ir iš viso surinko 20 taškų

Antroje susitikimo dalyje įsibėgėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) naująjį LKL sezoną pradėjo įtikinama pergale.

Foto galerija

Kazio Maksvyčio vadovaujamas klubas pirmajame mače savo aikštėje 100:76 (25:23, 19:24, 21:11, 35:18) užtikrintai įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (0-1) krepšininkus.

Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai netgi atsilikinėjo 41:47, bet turėtą deficitą perpus prieš finalinę sireną sumažino taiklus Tomo Delininkaičio tritaškis – 44:47.

Trečiajame kėlinyje spurtavę „Neptūno“ žaidėjai surinko 10 taškų be atsako, o užstrigęs „Nevėžis“ pirmuosius taškus antroje mačo pusėje pelnė tik sužaidus puspenktos minutės, kai uostamiesčio ekipa jau buvo perėmusi iniciatyvą į savo rankas – 54:49.

Iš viso per trečiąjį ketvirtį Maksvyčio kariauna į savo krepšį praleido 11 taškų. Ketvirtajame dominuoti pradėjęs „Neptūnas“ surinko 35 taškus ir kėdainiečiams nepaliko jokių vilčių – 100:76.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidęs J.C. Fulleris išmetė 15 metimų, iš kurių tikslą pasiekė 8. Gynėjo sąskaitoje – 20 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 3 klaidos.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 17, Kyle'as Weaveris 16, Lorenzo Williamsas 14, Gytis Masiulis 12, Simas Galdikas 11, Paulius Dambrauskas 10.

„Nevėžis“: Jonas-Chrisas Fulleris 20, Martynas Varnas ir Chauncey Collinsas – po 13.