Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA komandai dar kartą nepavyko sėkmingai užbaigti draugiško turnyro. Dimitrio Itoudžio vadovaujamas klubas Zadare vykusių varžybų finale 76:86 (10:16, 24:16, 24:26, 18:28) pralaimėjo Stambulo „Fenerbahče“ ekipai ir finišavo antras.

Prieš tai CSKA krito Turkijoje organizuotų „Gloria Cup“ kontrolinių varžybų finale prieš Kauno „Žalgirį“.

Nugalėtojams Melihas Mahmutoglu pelnė 16 taškų (3/4 tritaškiai), Bobby Dixonas – 14, Janas Vesely – 12 (8 atk. kam.), Nicolo Melli – 11, Joffrey Lauvergne – 10

CSKA gretose rezultatyviausias buvo Alecas Petersas su 16 taškų. Nando De Colo pridėjo 12 taškų, o Cory Higginsas – 10.

Rusijos klubas vertėsi be Sergio Rodriguezo ir Willo Clyburno.

Trečią vietą šiame turnyre užėmė Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“, kuri mažajame finale 82:77 nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

2018-09-24 11:39
Aiaiaia
Su nando de colo priešakyje gavo finalą kai prieš žalgirį be jo gavo ir skundėsinkad ne pilnos sudeties xdddd kažkam klybės stipriai darbo kėdė ir stipriai nes treneris matosi nebeatsigauna eurolygos ir ką žin ar atsigaus išvis