Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ (18-11) klubas, išvykoje 124:120 (39:32, 32:32, 31:33, 22:23) įveikusi „Golden State Warriors“ (17-13).

Rungtynėse be gynybos „Nuggets“ dar trečiajame kėlinyje sugebėjo pasiekti 100 taškų ribą – tai padarė tritaškį pataikęs Linas Kleiza.

Paskutinę susitikimo minutę „Nuggets“ pirmavo 122:118, tačiau „Warriors“ turėjo galimybę išplėšti pergalę. Iš pradžių Baronas Davisas pataikė sunkų dvitaškį, o po to šeimininkai privertė Carmelo Anthony atakuoti iš nepatogios padėties ir pramesti. Atkovoję kamuolį, paskutinę ataką „Warriors“ krepšininkai patikėjo Stephenui Jacksonui, tačiau jo tritaškis likus žaisti 10 sekundžių buvo netaiklus. Marcusas Camby tada sumetė abi baudas ir įtvirtino persvarą.

Tos pačios komandos dar kartą susitiks artėjančią naktį. Tiesa, šįkart rungtynės vyks Denveryje.

Nugalėtojams atstovaujantis Kleiza šiame mače aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 15 taškų (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kamuolį perėmė ir 3 kartus prasižengė.

„Warriors“: Stephenas Jacksonas 32, Baronas Davisas 29 (13 rez. perd.), Andris Biedrinis 14 (12 atk. kam.), Alas Harringtonas 13, Monta Ellisas 12, Mattas Barnesas 10.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 39, Carmelo Anthony 30, Marcusas Camby (16 atk. kam.) ir Linas Kleiza po 15.

Atrinkti (0) Visi (8)
Karys
Titas as esu bostono fanas jau seniai ir tikrai zinau kad Riversui gynyba yra svarbiau nei puolimas :D nervina kaip amne tokie zinovai kurie tik rezus paziuri ir aiskina poto:D
2007-12-31
NBA, panašu, vėl grįžta prie senojo NBA modelio - kai susiformuoja komandos tokios kaip Celtics ar Nuggets ar Suns gynyba vis dažniau pamirštama, nu rezultatai rodo, kad tai veikia kolkas :> labai įdomios dabar man atkrintamosios ar finalai bus - įdomu kažkaip, ar Spursams pavyks vėl visą tai sulaikyt ;>
2007-12-29
+1
Andrius leisk paatostogauti ir portalo kurejams ;]
2007-12-29
+1
banhol
na linis tikrai siemet draskosi :)) nuggets geriausia wieta jam tobuleti, po sio sez jo kaina nba turtuju tikrai kils.
2007-12-29
saunuolis kleiza eilines geros rungtynes
2007-12-29
Andrius
kdl po paskutiniu Eurolygos rungtyniu nebuvo sudeliotas reitingas kaip ir kiekviena savaite?