Nuotr. Facebook.com
  • Gomelskio taurės turnyro pusfinalyje „Anadolu Efes“ 78:70 nugalėjo „Olympiakos“

• Nugalėtojams Vasilije Micičius pelnė 6 taškus, o Brockas Motumas nepasižymėjo

• Axelis Toupane'as įmetė 3 taškus

Prasidėjusiame Aleksandro Gomelskio taurės turnyro pirmojo pusfinalio mače savo jėgas išbandė Stambulo „Anadolu Efes“ ir Pirėjo „Olympiakos“ klubai. Pergalę 78:70 (21:15, 30:13, 12:19, 15:23) šventė Turkijos ekipa.

Nugalėtojams Vasilije Micičius per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų metimų). Tuo metu kitas buvęs žalgirietis Brockas Motumas šiose rungtynėse nepasižymėjo (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių).

„Olympiakos“ gretose Axelis Toupane‘as žaidė 18 minučių ir surinko 3 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų).

„Anadolu Efes“ pabėgo per pirmuosius du kėlinius ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo 51:28. Iniciatyvą Ergino Atamano auklėtiniai išlaikė ir antroje susitikimo dalyje, mat 36-ąją minutę dar pirmavo 72:59. „Olympiakos“ deficitą sumažino tik pačioje mačo pabaigoje.

Nugalėtojų ekipoje didžiausią indėlį įnešęs Adrienas Moermanas pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, tuo metu Rodrigue‘as Beaubois pridėjo 14 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Graikijos komandoje sunkiausiai sustabdomas buvo „Olympiakos“ naujokas Zachas LeDay, kuris įmetė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Nikola Milutinovas pridėjo 12 taškų.

Davidas Blattas šiose rungtynėse vertėsi be Vassilio Spanoulio ir Kosto Papanikoalou.