• Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 38:4

• 4 taškus per kėlinį 2014-15 m. sezone buvo įmetusi ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda

• Nugalėtojų gretose Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas pelnė po 14 taškų ir surinko po 17 naudingumo balų

• „Dzūkijos“ komandoje debiutavęs Matas Jogėla per 5 minutes įmetė 4 taškus

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) beviltiškai rungtynes pradėjęs Kėdainių „Nevėžis“ (0-3) mače su Alytaus „Dzūkija“ (1-1) nebeatsigavo. Ramūno Cvirkos auklėtiniai išvykoje nusileido 61:81 (4:38, 13:6, 23:22, 21:15) ir patyrė jau trečiąją nesėkmę paeiliui.

14
17
7
100%
4/4

„Nevėžis“ pirmajame kėlinyje pelnė vos 4 taškus ir buvo arti LKL antirekordo. Tiek pat taškų 2014-15 m. sezone buvo pelniusi ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri rungtynes su Utenos „Juventus“ pralaimėjo 51:63. 2016-2017 metų sezone 4 taškus per kėlinį „Žalgiriui“ buvo įmetę ir „Šiauliai“.

„Dzūkija“ rungtynes pradėjo spurtu 10:0, kurį nutraukė Chaunsey Collinso taškai. Vis tik Andrejaus Urlepo auklėtiniai į tai atsakė atkarpa 21:0 ir pradėjo kėdainiškių triuškinimą (31:2).

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Collinsas realizavo abu baudų metimus ir tai buvo paskutiniai „Nevėžio“ taškai pirmajame ketvirtyje, po kurio klubas atsilikinėjo 4:38.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas. „Nevėžis“ išlygino žaidimą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau tai rungtynių baigčiai įtakos neturėjo.

Nugalėtojų gretose pirmaisias smuikais griežė Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas. Abu krepšininkai pelnė po 14 taškų ir surinko po 17 naudingumo balų.

„Dzūkijos“ komandoje debiutuoti spėjo ir Matas Jogėla. Iš Kauno „Žalgirio“ atvykęs 20-metis per 5 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo metu „Nevėžio“ gyvybę mače palaikęs Collinsas susitikimą baigė įmetęs 22 taškus (5/11 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydęs jis aikštelę paliko su 14 naudingumo balų.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas po 14, Egidijus Dimša ir Paulius Petrilevičius po 12.

„Nevėžis“: Chaunsey Collinsas 22, J.C. Fulleris 12, Gabrielius Maldūnas 10.