Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • Vilerbano ASVEL išvykoje 96:84 pranoko Diunkerko „Gravelines“

• 5Mantas Kalnietis pelnė 5 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• ASVEL ekipoje Davidas Lighty surinko 28 taškus ir 30 naudingumo balų

Be pralaimėjimų Prancūzijos pirmenybėse žygiuojanti Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL išvykoje 96:84 (24:21, 28:17, 16:25, 28:21) pranoko Diunkerko „Gravelines“ ekipą.

Kalnietis per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/1, dvitaškių, 1/2 tritaškių), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai turėjo viso labo 2 taškų persvarą (79:77), tačiau Kalnietis pataikė dvitaškį, tritaškį pridėjo Charlesas Kahudi, o ASVEL spurtavo 8:0 ir įtvirtino pergalę (88:77).

ASVEL ekipoje nesustabdomas buvo Davidas Lighty, kuris pelnė 28 taškus (6/9 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Gravelines“: Karvelas Andersonas 23 (4/7 trit.), Mylesas Hessonas 17, Scottas Woodas 15.

ASVEL: Davidas Lighty 28 (6/9 dvit., 5/6 trit., 30 naud. bal.), Charlesas Kahufi 15, Miro Bilanas 12, A.J. Slaughteris ir DeMarcusas Nelsonas po 10.

2018-09-29 22:06