Nuotr. M.Baranauskas
  • Bambergo „Brose“ išvykoje 84:80 palaužė Viurcburgo „s.Oliver“

• Arnoldas Kulboka prie pergalės pridėjo 4 taškus

• Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Augustine'as Rubitas, pelnęs 24 taškus

Bambergo „Brose“ ekipa Vokietijos pirmenybes pradėjo pergalingai. Ainaro Bagatskio auklėtiniai 84:80 (13:19, 26:18, 22:21, 23:22) palaužė Viurcburgo „s.Oliver“ krepšininkus.

Oficialaus sezono startas nenusisekė Arnoldui Kulbokai. Lietuvis per 23 minutes pelnė 4 taškus (1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, Augustine‘as Rubitas realizavo baudų metimus ir padidino svečių persvarą iki 8 taškų (82:74). Vis tik „s.Oliver“ laimėjo atkarpą 6:0 ir iki susitikimo pabaigos likus 14 sekundžių, deficitą sumažino iki 2 taškų (80:82).

Bambergo ekipos pergalę įtvirtino Stevanas Jelovacas, kuris lemiamu metu realizavo baudų metimus (84:80).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rubitas, kuris pelnė 24 taškus (8/12 dvitaškių, 8/8 baudų metimai) bei atkovojo 4 kamuolius.

„s.Oliver“: Gabrielis Olaseni 14, Jordanas Hullsas ir Florianas Kochas po 13.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 24 (8/12 dvit.), Stevanas Jelovacas 17, Maurice‘as Stuckey 13.

2018-09-30 07:45