Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • „Lietkabelis“ išvykoje 89:76 susitvarkė su „Neptūnu“

• Panevėžiečius į pergalę vedė Franas Pilepičius, pelnęs 19 taškų ir realizavęs visus 4 mestus tritaškius

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2-1) klubas, kuris svečiuose 89:76 (22:21, 20:12, 26:22, 21:21) užtikrintai nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (2-1).

19
22
100%
4/4
60%
3/5

„Neptūnas“ vos laimėjęs ginčo kamuolį pavertė jį dviem taškais dėjimu, bet tada prieš zoninę varžovų gynybą net 5 minutes nesugebėjo įmesti nė taško ir tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ spurtavo 12:0 – 12:2. Po minutės pertraukėlės šeimininkai atkuto – pelnė 9 taškus iš eilės ir priartėjo – 11:12. Minimalus skirtumas išliko ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 22:21.

Antrajame ketvirtyje neptūniečiai po trumpos atkarpos 6:0 išsiveržė į priekį – 29:26. Tiesa, tai truko neilgai – „Lietkabelio“ sėkminga atkarpa 14:2 leido vėl susigrąžinti iniciatyvą – 40:31. Panevėžiečiai išlaikė 9 taškų atotrūkį ir sužaidus pusę mačo – 42:33.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 3 minutėms po Frano Pilepičiaus dviejų tritaškiu iš eilės „Lietkabelis“ pirmą kartą turėjo dviženklį pranašumą – 50:37. Įpusėjus kėliniui svečiai dar buvo toliau – 57:41. „Neptūnas“ neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir po Lorenzo Williamso tolimo metimo deficitą sumažino iki vienženklio skaičiaus – 51:59. Nors „Lietkabelis“ atsakė savo sėkmingomis atakomis (63:51), tą patį padarė ir „Švyturio“ arenos šeimininkai – 55:63. Per paskutinę minutę Donatas Tarolis įmetė dvitaškį, Simas Jasaitis sulig sirena pataikė iš toli ir „Lietkabelis“ po trijų ketvirčių buvo arčiau pergalės – 68:55.

Lemiamą atkarpą „Lietkabelis“ vėl pradėjo užtikrintai, taip dar labiau nutoldamas – 72:55. „Neptūnas“ dar bandė gelbėtis ir keliskart priartėjo iki 12 taškų, bet svečiai buvo solidūs puolime ir iš karto rasdavo savo atsakymų, kurie leido išlaikyti atotrūkį bei pasiekti solidžią pergalę išvykoje.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 19, Simas Galdikas 13, Jerai’us Grantas 12 (6 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 9.

„Lietkabelis“: Franas Pilepičius 19 (4/4 tritaškiai), Donatas Tarolis 13, Mindaugas Kupšas 12, Vytenis Lipkevičius 10, Simas Jasaitis 9, Michaelas Morrisonas 8 (7 atk. kam.).

2018-10-01 19:45
Švyturio sargas
Nesvaikit su įžvalgom, trejas rungtynes pažiūrėję. Tiek Neptūnas, tiek Kabelis sezono gale bus nepanašūs į dabartinius, o atspėti, į ką bus panašūs, kol kas nerealu...

--
2018-09-30 23:01
neptunas
Maksvytis sake kyle'as weaveris kazkas su vydinem problemom kad toks zaide kaip ne savas

--
2018-09-30 22:57
neptunas
Del kisieliaus ir nekazka jokios naudos kaip ir pernai del bronzos nebuvo ryskus siemet nepagerejo

--
2018-09-30 22:34
Gera buvo Kabelio gynyba,puolimas taip pat puikiai sustyguotas.Iš Neptūno nuvylė iki šiol lyderiais buvę Masiulis su Olisevičium.O Weaveris išvis padėjęs žaidė,pastoviai su šypsena veide.Rimtesnis varžovas ir Neptūnas subyrėjo.Kadžiulis mldc,kritikus kažkiek užtildė.

Na
Kas liecia Masiuli, tai jau anksciau rasiau jog reik palaukt rungtyniu su rimtesnem komandom kad pamatyt ko jis istikruju vertas. Cia tik vienos rungtynes pries rimtesne komanda ir kazkokiu isvadu neskubeciau daryt. Bet jei ir pries kitas normalias lklo komandas panasiai atrodys, tai jau ne kas bus
2018-09-30 22:23
Deretu
Kam ta Kisieliu reikejo i aikste leisti , legionieriai siose rungtynese buvo nuliniai , na nebent kazkiek Grant , bet siaip nustebino tik du zaidejai kurie atitiko Neptuno lygi ,tai Simas ir Mikalauskas , visi kiti zaide nepatenkinamai , o Kisieliaus ateiti klubo vadovybei deretu perziureti .
2018-09-30 21:41
o
kur Masiulis, šnd jo nebuvo ar ... reklama jau baigesi
2018-09-30 20:54
x
man atrodo per daug pesimizmo buvo del trenerio, o kabelio sudėtis labai gera, dar matysim ir prieš rytą
2018-09-30 20:32
savas
keista ir džiugu. Jei čia tikrasis kabelio veidas, tai tikėtina, kad prieš čempionatinės prognozės gali pildytis. Bet jei tai tik vienintelės rungtynės dėl nevykusio žuvėdrų pataikymo...? Realijos atsispindės per rungtynes su Utena. Sėkmės kabeliui
2018-09-30 20:24
neptunas
Kyle'as weaveris blankiai zaide sunkiai jam sekasi kai dar sake komentatoriai turejo pakeist seibuti bet to nepateisina

--
2018-09-30 20:21
neptunas
Ka reiskia dvi lengvos pergales lietkabelis surakino neptuno gynyba aisku daug laisvu metimu pramete tritaskiu lietkabelis ejo laisvai arciau krepsio

--
2018-09-30 20:16
lkl prognozes
Buvo ryskiai uz neptuno pergale o viskas nepasiteisino lietkabelis parode kad ne viskas taip blogai po prienu pralaimejimo