Devintąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose šventė Kauno „Aisčių-Atleto“ ekipa, išvykoje po atkaklios kovos 82:80 (30:24, 20:18, 16:18, 16:20) palaužę turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ komandą.

Taškas į tašką mačas vyko tik pirmosiomis jo minutėmis. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui 6 taškus be atsako pelnę svečiai įgijo 5 taškų persvarą (17:12), kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Nors įpusėjus antrajam kėliniui „Arvi-Sūduva“ bandė perimti mačo kontrolę į savo rankas ir po Virginijaus Sirvydžio tritaškio išsiveržė į priekį (36:34), prieš didžiąją pertrauką kauniečiai susigrąžino pranašumą ir padidino jį iki 8 taškų (50:42).

Trečiajame kėlinyje po Dariaus Gvezdausko metimo „Aisčių-Atleto“ persvara siekė 14 taškų (64:50), tačiau paskutinėmis mačo minutėmis šeimininkai susikaupė ir priartėjo. Vis dėlto persverti rezultatui jiems trūko laiko.

„Arvi-Sūduva“: Vytautas Tatarūnas 25 (15 atk. kam.), Aurimas Birgelis 12, Virginijus Sirvydis 11, Gytis Sirutavičius 10, Audrius Maneikis 9.

„Aisčiai-Atletas“: Egidijus Dimša 16, Gintautas Vileita 14, Darius Gvezdauskas 14, Vilius Šumkis 8 (7 atk. kam.), Gediminas Navickas 8.

Atrinkti (0) Visi (5)
Saunu,jau sesta musu pergale is eiles issukio taurej. ir sikart zaideme be Valdo Dabkaus. gaila, kad lkl daug sunkiau sekasi. Beje, siandien rungtyniavo Grinius. Idomu ar Dikcius ji jau nusprende pasiimti is dubleriu, ar jis pagrindineje ekipoje dar rungtyniaus tik laikinai.
2007-12-29
+1
nu tas serbas tai praita maca su aisciais neblogai suzaide... siandien gal uzhdare? o siaip aciu chebrai uz pergale ;] su sventem visus!
2007-12-29
+1
toto
geras macas buvo,buvau salei ir maciau kaip losia suduva tj galiu pasakyt kad dundjerski tai komandai nereikalingas nes tik y duobe traukia komanda
2007-12-29
-3
aaa
Malaciaia Atletas bbl'e labai gerai zaidzia.. tik gaila kad lkl per mazai rungtyniu nes manau ir ten galetu sedet vidury lenteles o ne gale