• LeBrono Jameso debiutiniame mače „Lakers“ 107:124 nusileido „Nuggets“

• Karalius per 15 minučių pasižymėjo 9 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais

• Rajonas Rondo įsirašė 11 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovotus kamuolius

• JaVale'as McGee su 17 taškų buvo rezultatyviausias „Lakers“ ekipoje

Naują etapą Los Andžele pradedantis LeBronas Jamesas debiutavo „Lakers“ komandoje. 33-ejų puolėjas draugiškame mače San Diege su Denverio „Nuggets“ rungtyniavo tik pirmoje dalyje, o po ilgosios pertraukos nuo suolo stebėjo 107:124 (29:34, 25:32, 34:30, 19:28) pralaimėjimu pasibaigusį pirmąjį savo mačą „Lakers“ gretose.

LeBronas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 15 minučių, pelnė 9 taškus (0/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Pirmąjį rezultatyvų perdavimą „Lakers“ superžvaigždė atliko antrąją mačo minutę Brandonui Ingramui, o pirmuosius taškus trečiąją minutę pelnė pataikydamas iš toli po Rajono Rondo perdavimo.

Pirmajame ketvirtyje likus žaisti 3 minutes, LeBronas buvo pakeistas, o „Lakers“ tuomet pirmavo vienu tašku – 25:24. Jamesui nuo suolo pakilus antrajame kėlinyje, likus žaisti pusaštuntos minutės Los Andželo komanda jau turėjo 13 taškų deficitą – 34:47.

Rondo per 23 minutes išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 kamuolius ir pasižymėjo 2 taškais, pataikęs 1/3 metimų.

Rezultatyviausiai Waltono treniruojamame klube rungtyniavo naujokas JaVale'as McGee, kuris ant parketo praleido 19 minučių, pelnė 17 taškų (8/10 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Lakers“ krepšį tolimais metimais sušaudę Juanas Hernangomezas ir Malikas Beasley atitinkamai pataikė 5/8 ir 4/4 tolimų metimų. Iš viso „Nuggets“ iš toli realizavo 13/37 metimų (35,1 proc. pataikymas), o „Lakers“ – 8/25 (32 proc. pataikymas).

Los Andželo ir Denverio klubai dar sykį tarpusavyje jėgas išmėgins naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Lakers“: JaVale'as McGee 17 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16, Kyle'as Kuzma 15, Lance'as Stephensonas 12.

„Nuggets“: Juanas Hernangomezas 10 (5/8 trit.), Jamalas Murray 18, Nikola Jokičius ir Trey Lylesas – po 14, Monte'as Morrisas ir Malikas Beasley – po 12, Masonas Plumlee 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Kuzmos žaidimo epizodai:

2018-10-01 12:04
Ed
Antraste tai... negelbejo, lyg jis ten stenges zaidt, ped 15min ir atlikes vis kelis metimus :))

--
Per draugiškas juk daug jis ir nežais.Kam drąskytis nieko nelemiančiose rungtynėse.Krūvį gaus vėl nemažą reg.sezone,tai Waltonas stengsis kuo labiau Bronių pataupyti ikisezoninėse.