Nuotr. AFP – Scanpix
  • Jerome'as Randle'as kontroliniame susitikime su „Clippers“ pelnė 25 taškus

• Jo atstovaujama Sidnėjaus „Kings“ nusileido 91:110

• Bradas Newley ir Andrew Bogutas Australijos komandai surinko po 8 taškus

Sidnėjaus „Kings“ klubui atstovaujantis Jerome'as Randle'as blykstelėjo draugiškame mače su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komanda. 31-erių gynėjas Havajuose vykusiose rungtynėse pelnė 25 taškus, bet Australijos ekipa 91:110 (17:28, 37:31, 18:23, 19:28) turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ pranašumą.

Starto penkete mačą pradėjęs buvęs žalgirietis per 35 minutes realizavo 7/16 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 5/8 baudų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kartu su Randle'u Sidnėjaus ekipoje rungtyniauja Vilniaus „Ryte“ žaidęs Bradas Newley. Jis aikštėje praleido 29 minutes, pasižymėjo 8 taškais (3/6 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei sykį suklydo.

Ilgametis NBA žaidėjas Andrew Bogutas „Kings“ surinko 8 taškus (4/7 dvitaškiai), sugriebė 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 5 sykius prasižengė ir 4 kartus suklydo.

Ketvirtajame kėlinyje Bogutui sudrebinus „Clippers“ krepšį dėjimu iš viršaus, komandas teskyrė 4 taškai – 84:80. Kitoje atakoje Montrezlas Harrellas atsakė tuo pačiu, „Kings“ komanda suklydo, Marcinas Gortatas pridėjo dvitaškį ir Los Andželo ekipa atitolo – 88:80.

Paskui „Clippers“ laimėjo atkarpą 7:1 ir įgijo dviženklę persvarą – 99:86.

„Clippers“: Tobiasas Harrisas 20 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Danilo Gallinari 19, Marcinas Gortatas (9 atk. kam.) ir Patrickas Beverley – po 12, Montrezlas Harrellas 11, Lou Williamsas ir Shai Gilgeous-Alexanderis – po 10.

„Kings“: Jerome'as Randleas 25 (9/19 metimai), Kevinas Lischas 16 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Danielas Kickertas 13, Andrew Bogutas (8 atk. kam.) ir Bradas Newley – po 8.