Dar vieną pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje patyrė Klivlendo „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 76:86 (18:26, 24:20, 15:25, 19:15) nusileido Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai, tačiau trečiąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir įgijo solidžią 16 taškų persvarą (58:42), kuri ketvirtajame kėlinyje buvo šoktelėjusi net iki 21 taško (82:61).

Pralaimėjusiems Žydrūnas Ilgauskas per 32 minutes pelnė 14 taškų (7/14 dvitaškių), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21, Žydrūnas Ilgauskas 14, Danielis Gibsonas 14, Drew Goodenas 10 (10 atk. kam.), Aleksandras Pavlovičius 7.

„Hornets“: Davidas Westas 27 (15 atk. kam.), Chrisas Paulas 20 (9 rez. perd., 7 per. kam.), Tysonas Chandleris 11 (12 atk. kam.), Predragas Stojakovičius 10, Morrisas Petersonas 9.