Penkiolikos taškų deficitas įsiutino Vilniaus „Lietuvos rytą“. SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono rungtynėse čempionų titulą ginantys vilniečiai 83:70 įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo vienuoliktą pergalę iš 12 galimų.

Antrajame kėlinyje po Gedimino Maceinos tolimo metimo „Šiauliai“ pirmavo 48:36, o įpusėjus mačui jų persvara vis dar buvo solidoka – 50:41.

Besibaigiant trečiam kėliniui šiauliečiai savo persvarą dar labiau padidino, kai po Sauliaus Kuzminsko dvitaškio rezultatas tapo 62:47. Tačiau vilniečiai į tai atsakė spurtu 8:0 ir sumažino atsilikimą iki 62:55, o pasibaigus trečiam kėliniui ekipas skyrė vos 4 taškai – 64:60.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ daugiau nei 6 minutes neleido varžovams pelnyti nė taško, patys pelnydami 16 ir įgydami 12 taškų persvara – 76:64. Šiauliečiai po tokio smūgio nebeatsitiesė.

Šis laimėjimas padėjo „Lietuvos rytui“ pergalių skaičiumi pasivyti „Žalgirį“, kuris šeštadienį išvykoje netikėtai suklupo prieš Ventspilio „Ventspils“.

„Lietuvos rytas“: Matthew Nielsenas 17, Kenanas Bajramovičius 15, Hollisas Price’as ir Artūras Jomantas po 12, Marijonas Petravičius ir Martynas Gecevičius po 8, Chuckas Eidsonas 5, Andrius Šležas 3, J.P.Batista 2, Jaredas Jordanas 1.

„Šiauliai“: Donatas Zavackas 22, Gediminas Maceina 13, Saulius Kuzminskas 11, Mantas Ruikis 7, Antonio Grantas ir Marius Prekevičius po 5, Aurimas Kieža 3, Jose Olivero ir Tomas Rinkevičius po 2.

Atrinkti (0) Visi (18)
fanas ne prie ko cia rytas nugales zalgiri. tema net ne apie tai.
RRR
Siauliams truksta geriasniu priekines linijos zaideju.Isskyrus zavacka visi netike.Kuzminskas aukstas bet vaikiskas nesubrendes,Masiulis per letas,Kieza nestabilus
2008-01-01
+2
fanas
vistiek rytas nugales zalgiri :P
2007-12-31
+3
smagiai atrodo - Jordanas su vienu tasku, o jis ir pradejo traukti rungtynes (per 14 minuciu atliko 7 rez. perd.). Gecevicius irgi atrodytu per viduri, o jis tuos 8 taskus pelne kaip tik per persilauzima...
2007-12-31
+5
del laiku paimtu min pertraukeliu ....lietuviz, sutinku....si fenomena pastebejau jau ne vienose rungtynese...
2007-12-31
-1
Kobe_24, jei toks protingas, tai gal paaiškink kaip per vienerias rungtynes galima ir pavyt ir aplenkt pagal pergalių skaičių?
2007-12-31
-3
Laba diena. Buvau siose varzybose ir galeciau pasakyti : basketnews.lt galejote kitaip uzrasyti antraste : "Siauliai patys pasidovanojo sau pralaimejima". Taip tai tikra tiesa. Siandien Rytas nebuvo ne stipresnis uz Siaulius,nei pranesesnis. 4Kelinio spurtas nebuvo surengtas Pacio ryto,tai buvo Siauliu "nuopelnas". Pradejome nebepataikyti,dar aisku prisidejo begalo prastas Prekeviciaus ir Oliveira zaidimas puolime,neapsigyneme gynyboje,zaidejai lyg patys issigando - o ko,nezinia...[siose varzybose JOmantas vel buvo verksnys,verke,griuvo vos paliestas - man atrodo ,kad taip daryti yra tiesiog negrazu]

Dar vienas pastebejimas _ oliveira . Ka jis veikia sioje komandoje? pradzioje atejes i Siaulius rode stebuklus,mete po daug tasku,o kas dabar? muistymasis,nepataiko laisvas,klaidos..

Dar vienas pastebejimas - Kuncaitis. Sis treneris manau be jokios perspektyvos,keitimai paveluoti,kai reikia imti minute,jos neikada nepaims. taip si kritika yra skaudi,bet gal reikia susimastyti??? vienareismiskai galima teigti , kad warzybas pralaimejo KUncaitis. Ir jau ne pirma karta.. Imkites isvados Mano dievinima komanda,nes kuo toliau tuo skaudziau..

Turejote geriausia proga turbut si sezona palauzti ryta,bet patys susikote sau gyvenima,negavome naujametines dovanos. ka darysi,toks tas gyvenimas. Peace ir sekmes ateinanciais metais!

Bc_Siauliai!
2007-12-31
-6
Ko cia visi minusus BC Zalgirietis deda. Normalus jo komentarai...nebukit mazvaikiai