• Valančiūnas pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 6/6 baudos) ir buvo rezultatyviausias „Raptors“ gretose

• Lietuvis šįsyk mačą pradėjo starto penkete

• Nuo Valančiūno mažiausiai atsiliko 17 taškų įmetęs Leonardas

• „Jazz“ gretose Joe Inglesas surinko 24 taškus

Jonas Valančiūnas antrose ikisezoninėse NBA rungtynėse ir vėl buvo rezultatyviausias Toronto „Raptors“ (1-1) krepšininkas, tačiau Kanados klubas svečiuose 90:105 (25:31, 33:18, 20:34, 12:22) turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ (1-0) pergalę.

Skirtingai nei pirmajame mače, šįkart JV rungtynes pradėjo starto penkete ir per 21 minutę įmetė 18 taškų (6/11 dvit., 6/6 baudos), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, dukart prasižengė ir kartą suklydo.

Mūsiškis 18 taškų ir 8 atkovotus kamuolius turėjo jau po trečiojo kėlinio. Trečiasis ketvirtis uteniškiui buvo geriausias – jis įmetė 8 taškus.

Vidurio puolėjas pirmajame mače su Portlando „Trail Blazers“ į savo sąskaitą įsirašė 17 taškų, o tuomet pagal šį rodiklį taip pat buvo nepralenkiamas.

Valančiūnas sukdamasis prasibrauna link krepšio:

„Momentais žaidėme labai gerai, ypatingai gynyboje. Kelis kartus varžovų atakas sustabdėme 8-9 kartus iš eilės. Visgi kartais atrodėme gana blogai, todėl turime rasti pastovumą“, – po rungtynių sakė Valančiūnas.

Šįkart nuo lietuvio pagal rezultatyvumą per tašką atsiliko „Raptors“ naujokas Kawhi Leonardas, per 18 minučių surinkęs 17 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit., 4/8 baudos) bei sugriebęs 5 kamuolius.

Jutos komandoje sunkiausiai sulaikomas buvo australas Joe Inglesas, per 24 minutes pelnęs 24 taškus (3/4 dvit., 5/11 trit., 3/5 baudos). 15 taškų buvo ispano Ricky Rubio sąskaitoje, 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 blokai – prancūzo Rudy Goberto.

Kitas rungtynes „Raptors“ žais su Bruklino „Nets“ komanda.

„Jazz“: Joe Inglesas 24, Ricky Rubio 15, Rudy Gobertas 13 (10 atk. kam., 5 bl.), Donovanas Mitchellas 12, Ekpe Udoh 6 (4 atk. kam.).

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 18 (6/11 dvit., 6/6 baudos, 9 atk. kam.), Kawhi Leonardas 17 (5 atk. kam.), Serge’as Ibaka 11, Pascalis Siakamas 10 (9 atk. kam.), Kyle’as Lowry 7 (2 rez. perd.).