Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje 82:79 pranoko „Pieno žvaigždes“

• Aleksandras Zacharovas ir Dovis Bičkauskis uteniškiams pelnė 42 taškus

• Pasvaliečiai ketvirtojo kėlinio viduryje dėl išnaudoto pražangų limito neteko Emmanuelio Omogbo, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius

Aleksandras Zacharovas ir Dovis Bičkauskis pelnė daugiau nei pusę Utenos „Juventus“ (2-2) taškų ir atvedė savo klubą į dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Žydrūno Urbono auklėtiniai nervų karu tapusioje mačo pabaigoje namuose 82:79 (26:20, 24:25, 12:20, 20:14) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-3).

20
21
90%
9/10
50%
4/8

„Pieno žvaigždėms“ bandant paimti iniciatyvą į savo rankas, strigusius uteniškius gelbėjo Zacharovas, kuris pataikė tris tolimus metimus ir neleido svečiams pabėgti – 65:65.

Gyčiui Sirutavičiui pelnius du taškus ketvirtajame kėlinyje, rezultatas dar kartą tapo lygus (67:67) ir tada komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis. Ledus puolime galiausiai pralaužė Karolis Guščikas, pelnęs du taškus su pražanga ir persvėręs rezultatą „Juventus“ naudai – 70:67.

Paskui Bičkauskis pridėjo du taškus, penktąją „Pieno žvaigždžių“ vedlio Emmanuelio Omogbo pražangą išprovokavęs Arvydas Šikšnius realizavo abi baudas bei šeimininkai nutolo 74:67

Prasidėjus paskutinei minutei, Mariaus Runkausko klaidą išnaudojęs Vytautas Šulskis pelnė du taškus ir „Pieno žvaigždės“ priartėjo per vieną metimą – 78:80.

Po minutės pertraukėlės Guščikas prarado kamuolį, Tomas Lekūnas netaikliai atakavo iš toli, o kamuolį priėmęs Bičkauskis staigiai buvo sustabdytas pražanga. Įžaidėjas realizavo abi baudas ir padvigubino Utenos ekipos pranašumą – 82:78.

Kitoje atakoje pražangą išprovokavęs Sirutavičius pataikė pirmąją baudą, po antrosios netaiklios kamuolį gynyboje atkovojo Bičkauskis ir taip įtvirtino antrąją „Juventus“ pergalę per ketverias LKL rungtynes.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 22 (8/13 metimai), Dovis Bičkauskis 20 (5/12 metimai, 5 kld.), Arvydas Šikšnius 15, Marius Runkauskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 17 (1/6 trit.), Emmanuelis Omogbo (8 atk. kam.) ir Tomas Lekūnas – po 15, Lance'as Jeteras 9.