Justino Pavlavičiaus tritaškis metimas iki varžybų pabaigos likus 17 sekundžių ir „Uppsala Basket“ pirmaujant 93:90, įtvirtino lietuvio ekipos pergalę prieš vieną lygos lyderių „Öresundskraft“ ekipą.

Nors po trijų kėlinių „Uppsala Basket“ klubas įtikinamai pirmavo rezultatu 73:60, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo, leido svečiams laimėti paskutinį kėlinį 30:23 ir sumažinti skirtumą iki 3 taškų, tačiau lietuvio tritaškis iki „Uppsala Basket“ atakos pabaigos likus vos 3 sekundėm palaidojo visas „Öresundskraft“ viltis iškovoti pergalę išvykoje.

206 cm puolėjas iš Lietuvos per 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius (iš jų 4 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė. 23 metų lietuvis pataikė 1 dvitaškį iš 4, 1 tritaškį iš 4, ir 7 baudas iš 8.

Šiame sezone Pavlavičius aikštelėje praleidžia po 26 minutes, pelno po 10,4 taško, atkovoja po 6 kamuolius, perima po 1 kamuolį, blokuoja po 1 metimą ir atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo. Dvitaškius lietuvis meta 67%, tritaškius 30%, o baudas 81% taiklumu.

Lietuvio „Uppsala Basket“ klubas su 7 pergalėm ir 7 pralaimėjimais žengia 6-oje turnyrinės lentelės vietoje tarp 12 ekipų. „Öresundskraft“ klubas, patyręs 6 pralaimėjimą ir iškovojęs 8 pergales, užima 4-ąją vietą.

„Praėjusiame sezone buvau Švedijos lygos naujokas, todėl priešininkų komandos manęs neįvertino. Šiame sezone man gynyboje skiria kur kas daugiau dėmesio, turiu mažiau galimybių atakuoti nedengiamas, atlieku kur kas sudėtingesnius metimus, dažniau asistuoju komandos draugams. Dar nesu pasiekęs geriausios savo formos, nes dėl legionierių statusą reglamentuojančių lygos taisyklių prisijungiau prie ekipos ne nuo pačios sezono pradžios“ – teigė Pavlavičius.

„Be to, šiemet mūsų ekipa sustiprėjusi, turime daugiau krepšininkų, galinčių lemiamomis akimirkomis imtis iniciatyvos ir atsakomybės. Mano tikslas ne gerinti asmeninius rodiklius, o siekti, kad mūsų komanda užimtų kuo aukštesnę vietą Švedijos čempionate“.

Praėjusiame sezone atstovaudamas tam pačiam „Uppsala Basket“ (vadinosi „Sallén Basket“) klubui puolėjas iš Lietuvos reguliariame sezone per 24 minutes vidutiniškai pelnydavo po 16 taškų, atkovodavo po 5 kamuolius, atakavo į krepšį iš 2 ir 3 taškų zonos atitinkamai 71% ir 48% taiklumu. Aštunfinalio etape per 26 minutes Justinas pelnydavo po 19 taškų (2/91%, 3/56%) ir atkovodavo po 3 kamuolius, o ketvirtfinalio – po 16 taškų (2/64%, 3/45%, 1/90%), atkovodavo po 7 kamuolius per 27 minutes.

Prieš išvykdamas į Švediją Pavlavičius Nacionalinėje krepšinio lygoje atstovavo Prienų "Rūdupio" klubui, už kurį sužaidęs 18 varžybų naudingiausių lygos žaidėjų sąraše užėmė 3 vietą vidutiniškai per rungtynes pelnydamas po 19,6 taško, atkovodamas 8 kamuolius, atakuodamas iš dviejų taškų zonos 65.5%, o iš tritaškių - 39.7% taiklumu.

2005-2006 sezone Justinas Pavlavičius atstovavo "Livu Alus" klubui Baltijos krepšinio lygoje, kur vidutiniškai per 23 minutes pelnydavo po 11 taškų ir atkovodavo po 6 kamuolius. 2002 metais atstovaudamas Lietuvą su jaunių rinktine Europos čempionate Vokietijoje Justinas pelnė po 13,5 taško, atkovojo po 5 kamuolius ir atliko po 2,8 rezultatyvaus perdavimo vidutiniškai aikštelėje praleisdamas po 24 minutes.

Atrinkti (0) Visi (2)
Toks pastebejimas: labai jau idomu pasidare is kurgi sitas straipsnis nukopintas? nes kazkaip ne vienas is triju krepsinio "portaui" nenurodo saltinio, o tiesiog straipsio pabaigoje (kur iprastai saltinis ir nurodomas) paraso savo pavadinima, gal cia taip netycia visu triju puslapiu korepspondentams pries pat naujus metus uzejo nepaaiskinamas noras parasyt apie Pavlaviciu? ir visiems apsireiske ta pati muza?:)