• „Neptūnas“ svečiuose 94:91 pranoko „Dzūkiją“

• Jerai Grantas ketvirtajame ketvirtyje pelnė 11 iš 17 surinktų taškų

• Gytis Masiulis įsirašė 14 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balus

• „Dzūkijos“ gretose dominavęs Kenny Brownas pelnė 26 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ (3-1) ekipą paskui save tempęs Jerai Grantas padėjo Klaipėdos ekipai išnešti sveiką kailį iš Alytaus.

14
28
11
86%
6/7

Vidurio puolėjas lemiamame ketvirtyje surinko 11 iš 17 savo taškų, o Kazio Maksvyčio vadovaujamas klubas išvykoje 94:91 (26:26, 30:22, 16:21, 22:22) tik po atkaklios kovos palaužė Kenny Browno vedamą Alytaus „Dzūkiją“ (1-2).

Grantui sudrebinus krepšį dėjimu antrąją ketvirtojo kėlinio minutę „Neptūnas“ buvo priekyje 77:71, o po dar dviejų taškų likus žaisti 3 minutes klaipėdiečiai pirmavo 88:80. Laimonui Kisieliui ir Tomui Delininkaičiui suklydus po kartą, dzūkai surinko šešis taškus paeiliui ir sugrąžino intrigą į rungtynes – 86:88.

Trečią dėjimą per kėlinį atlikęs Grantas padvigubino „Neptūno“ pranašumą – 90:86, tačiau po minutės pertraukėlės Gediminas Žalalis smeigė tritaškį ir alytiškiai toliau laikėsi – 89:90.

Kitoje atakoje iniciatyvos ėmęsis Grantas pelnė 11-ąjį tašką šiame ketvirtyje ir leido klaipėdiečiams jaustis ramiau – 92:89. Tada Dominykas Domarkas prametė iš toli, bet kamuolį puolime atkovojęs Egidijus Dimša išprovokavo Gyčio Masiulio pražangą. Visgi „Dzūkijos“ puolėjas prametė abi baudas, tačiau tuomet šeimininkus gelbėjo taškus pelnęs Paulius Petrilevičius – 91:92.

Likus žaist 5 sekundes, pražanga sustabdytas Lorenzo Williamsas prametė abi baudas, savo laimę iš toli bandęs Brownas krepšį atakavo netiksliai, Kisielius sugriebė kamuolį gynyboje ir finalinė sirena skelbė trečiąją „Neptūno“ pergalę per keturis turus.

Priekinėje linijoje siautėję Grantas ir Masiulis surinko po 28 naudingumo balus. Kauno „Žalgirio“ paskolintas talentas per 25 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo LKL rekordus pagerinęs Brownas įsirašė 26 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Arti dvigubo dublio buvęs Paulius Petrilevičius pelnė 12 taškų ir sugriebė 9 kamuolius.

„Dzūkija“: Kenny Brownas 26 (9/16 metimai, 7 rez. perd.), Egidijus Dimša 17, Dominykas Domarkas 13, Paulius Petrilevičius 12 (4/10 dvit., 9 atk. kam.).

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk. kam.), Gytis Masiulis 14 (11 atk. kam.), Simas Galdikas 13, Tomas Delininkaitis 12, Osvaldas Olisevičius 11, Kyle'as Weaveris 10.

Trenerių komentarai:

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2018-10-04 22:53
dzukija
Gali dar ir toliau nustebinti kibo i atlapus neptunui na neptunui pasiseke pabaigoje nusieme kamuolius na gaila tu klaidu pabaigoje

dzukija
Na sekancios su pasvaliu dzukija gali ir pieno zvaigzdes palauzt jei bus intriga iki galo

--
2018-10-04 22:29
dzukija
Brownas vare i nevilti neptuna aisku vienas nelaimes bet galejo nubaust dar labiau

dzukija
Na varzovams bus nelengva manau atvaziavus i alytu jei neptunas vos kaili isnese

--
2018-10-04 22:18
lkl
Na panasiai kaip siauliai juve pabaigose isigelbeje su daug intrigu

--
2018-10-04 21:29
Nebesvaikit vaikai,Neptūnas lavonų režimą įjungęs buvo ir ballų ginybą rodė. Nuo kokio Ryto,Žalgirio +50 būtų gavę. Gaila matyti tokia savo miesto komanda ir nervus gadintis.Kisielius xui znajet kokiu tikslu čia laikomas.Dzūkų gynėjai taip trajakus laido,Maksvytis net neliepia step outų daryt. Laukiu sekmadienio bent gražų kašį pažiūrėt

--
2018-10-04 21:20
duobe
Jo Dzūkija sezono pradžioj labai neblogai atrodo. Brownas su Domarku išvis stebina tokiu solidžiu žaidimu. Dzūkai gali nustebint šiemet

--
+1
2018-10-04 21:16
Galėjo dzūkai laisvai turėt 3 pergales dabar, bet vis tos paskutinės atakos nepasiseka. Kol kas labai gerai žiūrisi.
2018-10-04 21:12
dzukija
Buvo verti pergales dzukai bet taip apmaudziai pabaigoje klysti nepadejo browno sou fantastisko