• J.J. Redickas pataikė 3/3 dvitaškių, 7/7 tritaškių, 1/1 baudų ir surinko 28 taškus

• Luka Dončičius realizavo 4/11 metimų, pelnė 11 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo

• Joelis Embiidas įsirašė dvigubą dublį – 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių

• Benui Simmonsui iki trigubo dublio pritrūko visai nedaug: jis surinko 9 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius

Nė karto iš žaidimo neprametęs J.J. Redickas susmeigė 7 tritaškius, dvigubą dublį surinkęs Joelis Embiidas kūrė šou, o jų vedama Filadelfijos „76ers“ komanda įsirašė trečiąją pergalę pasiruošimo etape.

Bretto Browno vadovaujamas klubas NBA Kinijos rungtynėse Šanchajuje 120:114 (26:35, 38:27, 28:23, 28:29) įveikė Dalaso „Mavericks“ su blankiai atrodžiusiu Luka Dončičiumi.

Nuo suolo pakilęs Redickas per 20 minučių surinko 28 taškus (3/3 dvitaškiai, 7/7 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

Likus žaisti mažiau minutę, po Kosto Antetokounmpo dėjimo ir Jaleno Brunsono pataikytos baudos „Mavericks“ ekipai buvo sužibusi viltis – 114:118, bet per likusį laiką Dalaso ekipa nebesurengė rezultatyvios atakos ir „76ers“ įtvirtino pergalę – 120:114.

Dončičius Dalaso ekipos gretose žaidė 31 minutę, per kurias prametė 4 tritaškius, o 11 taškų surinko pataikęs 4/7 dvitaškių ir 3/6 baudų. Slovėnas taip pat dar atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Galingu dėjimu pasižymėjęs Embiidas pelnė 22 taškus (8/14 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„76ers“ jaunoji žvaigždė rungtynių metu įsirėžė į priekinėje eilėje sėdintį žiūrovą, bet neliko neatsiprašęs – centras apsikabino kur kas žemesnį vyriškį ir pabučiavo jį į galvą.

Arti trigubo dublio buvęs Simmonsas per 27 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvitaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 sykius suklydo.

Dalaso ekipa šioje akistatoje vertėsi be savo žvaigždžių Harrisono Barneso, DeAndre Jordano ir Dirko Nowitzki.

Tiesa, pastarasis pertraukėlės metu sulaukė dovanų iš 2001-2002 m. sezone Dalase žaidusio Wango Zhizhi, kuris vokiečiui įteikė gitarą.

„Mavericks“ ir „76ers“ dar kartą tarpusavyje susikaus pirmadienį Šendženo mieste.

„Mavericks“: Dennisas Smithas 20 (8/16 metimai), Maxi Kleberas 17, Luka Dončičius ir Wesley Matthewsas – po 11.

„76ers“: J.J. Redickas 28 (10/10 metimai), Joelis Embiidas 22 (10 atk. kam., 6 kld.), Landry Shametas 18, Benas Simmonsas 9 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.).