Nuotr. Fotodiena.lt
  • Madrido „Real“ išvykoje 88:70 nugalėjo Valensijos „Basket“

• „Karališkasis“ klubas trečiąjį kėlinį laimėjo 21:5

• Nugalėtojams Sergio Llullas pelnė 17 taškų, pataikęs 5 tritaškius iš 8

Trečiajame ketvirtyje geležinę gynybą pademonstravęs Madrido „Real“ (2-0) Ispanijos pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Šįkart Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 88:70 (28:26, 17:15, 21:5, 22:24) pranoko Valensijos „Basket“ ekipą, kuri savo kraityje pergalių dar neturi.

Būtent trečiasis ketvirtis šiame mače tapo esminiu. Walteris Tavaresas, Jaycee Carrollas ir Fabienas Causeuras kartu surinko 8 taškus be atsako ir savo komandos pranašumą padidino iki 15 taškų (58:43).

Sergi Garcia atsakė tolimu metimu, tačiau „Real“ surengė dar vieną 8:0 spurtą ir Madrido ekipos persvara tapo triuškinama (66:46).

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje dar buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (70:79), tačiau Ispanijos sostinės krepšininkai rungtynes baigė laimėdami atkarpą 9:0 ir išsklaidė bet kokias Valensijos ekipos viltis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė varžovus tritaškiais baudęs Sergio Llullas. Gynėjas per 25 minutes pelnė 17 taškų (1/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 15 (6/10 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Aaronas Doornekampas 11 (3/4 trit.), Willas Thomasas 10 (5/7 dvit.).

„Real“: Sergio Llullas 17 (5/8 trit., 6 rez. perd.), Anthony Randolphas 14 (9 atk. kam.), Fabienas Causeuras 12 (3/7 dvit.), Rudy Fernandezas 11 (3/8 trit.), Walteris Tavaresas (5/5 dvit.) ir Gabrielis Deckas po 10.