Kėdainių „Nevėžis“ (1-4) iškovojo pirmąją pergalę LKL čempionate.

23
50%
4/8
6

Namie po permainingos kovos 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13) buvo nugalėti Šiaulių „Šiauliai“ (0-4).

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiauliai“ triuškino varžovus 33:11, tačiau šeimininkai sužaidė įspūdingą 4 minučių atkarpą, kai pelnė 19 taškų be atsako ir po Gabrieliaus Maldūno baudos metimų atsiliko jau tik 30:33.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko lygus žaidimas, o ketvirtojo kėlinio pradžioje šiauliečiai dar turėjo keturių taškų pranašumą (63:59).

Tada prabilo Martynas Varnas, per lemiamą ketvirtį pelnęs 9 taškus ir inicijavęs „Nevėžio“ spurtą 8:0 (67:63). Rungtynių pabaigoje „Šiauliai“ dar bandė gelbėtis, bet Aido Einikio tritaškis paskandino visas varžovų viltis išsivežti pergalę iš Kėdainių.

„Nevėžis“: Aidas Einikis ir Gabrielius Maldūnas po 16, Martynas Varnas 13, Chauncey Collins 11.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 19, Evaldas Šaulys ir Benas Griciūnas po 10.

Trenerių komentarai:

2018-10-06 23:35
Kebis
Maldūnas kaip visada stabiliai, tempia kapitonas komandą tiek puolime tiek gynyboj. Maladėc!