• Jonas Mačiulis pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

• AEK prieš ketvirtąjį kėlinį atsilikinėjo 47:67

• Kitame susitikime Atėnų „Panathinaikos“ 93:65 sutriuškino Larisos „Faros“ klubą

• Lukas Lekavičius prie pergalės pridėjo 5 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK įspūdingai sugrįžo į rungtynes, tačiau šių pastangų pergalei nepakako. Agyrio Pedoulakio auklėtiniai išvykoje 80:83 (17:21, 8:23, 22:23, 33:16) nusileido Atėnų „Peristeri“ klubui.

Mačiulis per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir du kartus suklydo.

AEK į ketvirtąjį kėlinį žengė atsilikinėdami 47:67, tačiau prabėgus pirmosioms penkioms ketvirčio minutėms svečių deficitas jau buvo sumažėjęs iki vienženklio (62:70).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, Xavieras Mayesas pataikė iš toli, Mačiulis pelnė taškus su pražanga ir AEK deficitas sumenko iki 77:79. Vis tik šeimininkai neklydo prie baudų metimų linijos ir pergalės nepaleido (83:77).

Pasibaigus rungtynėms, aikštelėje netrūko incidentų. Pranešama, jog namų komandos aistruoliai po mačo mėtė vandens ir alaus butelius į AEK krepšininkus Mayesą bei Vince'ą Hunterį.

„Peristeri“: Ryanas Harrow 21 (9/10 dvit., 6 atk. kam., 5 kld.), Benas Bentilas 16, Panagiotis Vasilopoulos 12, Stevenas Gray 10.

AEK: Xavieras Mayesas 22 (5/8 dvit., 3/6 trit., 8 rez. perd.), Jonas Mačiulis (3/4 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), ir Malcolmas Griffinas (3/3 trit.) po 13, Giannoulis Larentzakis 12.

Tuo metu kitame susitikime Atėnų „Panathinaikos“ namuose 93:65 (23:14, 26:18, 21:14, 23:19) sumindė Larisos „Faros“ klubą.

Lukas Lekavičius per 18 sužaistų minučių prie pergalės pridėjo 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/4 baudų metimų), 6 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 16, Jamesas Gistas 12, Nickas Calathes (10 rez. perd.) ir Nikos Pappas po 11.

„Faros“: Seanas Evansas (8/11 dvit.) ir Jerry Smithas (8/10 dvit.) po 18, Toddrickas Gotcheris 9.

2018-10-06 22:05
Puikų sprendimą Jonas priėmė.Karjerai leidžiantis pažaisti šiltoje graikijoje pats tas.O ir klubas stiprus,ir pats vienas lyderių.Lukas taip pat puikiai laiką išnaudojo,tik stebina,kad prametė visas 4 baudas.Retai jam taip pasitaiko.Tikėkimės vienkartinis atvejis.

--
2018-10-06 21:26
Pavydžiu Maironui gyvenimo
2018-10-06 21:09
PoltergeistasSenukas Maironis atsiputes taškus renka pernelyg ardytis nereikia. Atstumai mažučiai nepalyginsi su Rusija. Tikros atostogos nuostabus klimatas stabilus atlyginimas bet silpnas čempionatas. Panašu Lekevičius jau praeitis--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

6 rezultatyvus perdavimai. 4 atkovoti kamuoliai - 11 naudingumo balu. Tau cia jau taip blogai ? Cia gi ne Dzukijoje zaidzia jei ka :)))