Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • Saragosos „Tecnyconta“ išvykoje 93:79 nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“

• Renaldas Seibutis prie pergalės pridėjo 9 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus ir 15 naudingumo balų

• Už lietuvį komandoje naudingiau žaidė tik Bo McCalebbas ir Nacho Martinas, atitinkamai surinkę po 21 ir 19 naudingumo balų

Renaldas Seibutis pirmą kartą oficialiose rungtynėse išbėgo vilkėdamas Saragosos „Tecnyconta“ (2-1) ekipos aprangą, o jo komanda išvykoje 93:79 (16:17, 26:15, 23:16, 28:31) nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“ (1-2) ekipą.

Pirmuosius du sezono mačus praleidęs Seibutis rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/1 tritaškis), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Naudingiau už lietuvį žaidė tik Bo McCalebbas, pelnęs 12 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 21 naudingumo balą bei Nacho Martinas, kuris pridėjo 13 taškų, 8 atkovotus kamuolius bei aikštelę paliko su 19 naudingumo balų.

„Tecnyconta“ pergalę įtvirtino po ilgosios pertraukos, kuomet McCalebbas surinko 5 taškus paeiliui, Martinas pridėjo dvitaškį, o svečiai spurtavo 17:4 ir įgijo 20 taškų pranašumą (65:45).

„CB Miraflores“: Vlatko Čančaras 16 (4/5 dvit.), Viačeslavas Kravtsovas 13 (8 atk. kam.), Bruno Fitipaldo ir Alexas Barrera po 10.

„Tecnyconta“: Javieras Justizas (6/9 dvit.) ir Stanas Okoye po 14, Nacho Martinas 13 (8 atk. kam.), Bo McCalebbas 12 (5/7 metimų, 6 rez. perd.), Renaldas Seibutis 9 (3/5 dvit.).