Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Pacers“ ikisezoninėse rungtynėse per pratęsimą 104:109 nusileido „Grizzlies“

• Domantas Sabonis pelnė 17 taškų (7/17 dvit.) ir sugriebė 14 kamuolių

• Lietuvis dvigubą dublį buvo surinkęs per pirmąją mačo pusę (11 taškų ir 12 atk. kam.)

• Domantas ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime nerungtyniavo

• Abiem komandoms nepadėjo lyderiai

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį ir buvo vienas rezultatyviausių Indianos „Pacers“ komandoje, tačiau ji NBA ikisezoninėse rungtynėse svečiuose per pratęsimą 104:109 (22:27, 24:25, 32:24, 16:18, 10;15) pripažino Memfio „Grizzlies“ pergalę.

Ruošiantis sezonui tai buvo antrasis „Pacers“ mačas ir pirmasis pralaimėjimas. Tuo metu „Grizzlies“ sąskaitoje – du laimėjimai ir viena nesėkmė.

Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Lietuvis dar per pirmąją rungtynių pusę surinko dvigubą dublį – pelnė 11 taškų ir sugriebė 12 kamuolių.

Sabonis iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms atsisėdo ant suoliuko ir daugiau ant parketo negrįžo.

„Pacers“ komandoje rezultatyviau žaidė tik Aaronas Holiday, kurio sąskaitoje – 20 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudos). Tuo metu buvęs Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Omari Johnsonas per 12 minučių taškų nepelnė (0/5 metimai), bet atkovojo 5 kamuolius.

Indianos klubas vertėsi be lyderių: Victoro Oladipo, Myleso Turnerio, Bogdano Bogdanovičiaus, Thaddeuso Youngo ir Darreno Collisono. Šeimininkų gretose aikštėje nepasirodė pagrindiniai krepšininkai Marcas Gasolis ir Mike’as Conley.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 18 (6 atk. kam.), Wayne’as Seldenas 16 (9 rez. perd.), Yuta Watanabe ir Garrettas Temple’as po 11, Shelvinas Mackas 8 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Aaronas Holiday 20 (4/8 trit., 8 kl.), Domantas Sabonis 17 (7/17 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyreke’as Evansas 12 (6 atk. kam.), T.J. Leafas 9.

Myzau zurnaliugom ant galvu
Dar tas nick Arturas87 :D gerai, kad ne petru petraiciu uzsivadino dolbajobas :D
2018-10-07 12:44
Artūras87Siūlyčiau į rinktinę jo nekviesti, nzn ką ten jame Amerikosai įžiūri bet į rinktine tik tėvo dėka pateko ir nafik tokio gaidžio nereikia--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Graziai bnews bando isspaust komentaru po straipsniais patys rasydami nesamones ir provokuodami zmones, nes netikiu kad tokio proto zmogus is tiesu butu ant zemes :D
2018-10-07 11:41
Antanas
Stai kas buna kai permiegi su treneriu. Karjera per lova

--
2018-10-07 11:05
Siaučia Sabonis kaip reikiant.Metimų net 18 išmetė.Nors galima suprast,nes lyderiai nežaidė,tai stengtasi daugiau per Domą žaisti.Smagu matyti taip jį žaidžianti.Prasidėjus sezonui lauksim daug jo tokių rungtynių.