Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • „Neptūnas“ Klaipėdoje 92:67 užtikrintai įveikė „Skycop“

• 14 minučių žaidęs Tomas Delininkaitis pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus

• Klaipėdos ekipa trečiąjį kėlinį laimėjo 25:8

Tolimąją Klaipėdos „Neptūno“ (4-1) artileriją užkūręs Tomas Delininkaitis pataikė 4/5 tritaškių, per 14 minučių surinko 22 naudingumo balus bei nukreipė uostamiesčio komandą ketvirtosios LKL pergalės link.

16
22
80%
4/5
3

Laimėję trečiąjį kėlinį 25:8, klaipėdiečiai namuose 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) sutriuškino Prienų „Skycop“ (2-3) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutiniąsias ketverias rungtynes.

Po pirmųjų 10-ies minučių „Neptūnas“ atsilikinėjo 14:21, bet greitai situaciją aikštėje apvertė Delininkaitis. Snaiperis susmeigė tris tolimus metimus, uostamiesčio ekipa spurtavo net 23:7 ir Kazio Maksvyčio auklėtiniai išsiveržė į priekį – 37:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai vienos atakos net tris kartus atkovojo kamuolį puolime, kol galiausiai ledus pralaužė Osvaldas Olisevičius. Jis iš pradžių pelnė du taškus, paskui po Darjušo Lavrinovičiaus klaidos prametė iš toli, bet kamuolį po „Skycop“ krepšiu atkovojo Delininkaitis ir Olisevičiui suteikė dar vieną progą.

Šis antrąkart neklydo, paskui ketvirtąjį tolimą metimą pridėjo Delininkaitis ir „Neptūnas“ įgijo dviženklę persvarą – 51:37. Prieniškiams pirmuosius taškus po ilgosios pertraukos praėjus puspenktos minutės baudų metimais pelnė Mindaugas Lukauskis, kai komandos deficitas siekė 18 taškų – 37:55.

Ties tuo „Neptūnas“ neketino sustoti – uostamiesčio klubas surengė spurtą 11:2 ir pradėjo siautėti savų žiūrovų akivaizdoje – 68:43.

Iš viso per trečiąjį kėlinį klaipėdiečiai pelnė 25 taškus, kai Prienų komanda surinko 8.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 16 (4/5 trit., 4 atk. kam., 3 rez. perd.), Jerai Grantas 10, Simas Galdikas, Osvaldas Olisevičius (8 atk. kam., 4 per. kam., 4 rez. perd.) ir Kyle'as Weaveris – po 8.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 21 (7/14 metimai), Mike'as Bruesewitzas 11, Martynas Gecevičius 9 (3/8 trit.).

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Trenerių komentarai:

2018-10-09 11:07
ekspertui
Šį kartą legionieriai blogi: Morganas žaidžia be ugnelės, Ariansas su antsvoriu.
2018-10-08 15:15
Skaitytojas
Visu pirma reikia komandai tureti daugiau jaunimo,is kai kuriu veterenu nesimato jokios naudos.o ir nuotrauka sena ideta,su ballais priesakyje.apsileidimas.o treneriui irgi reikia gerai apmastyti ka kalba savo pasisakymuose.kartais neteisingai.sekmes

--
2018-10-07 18:13
Alio
galiu garantuoti sita neptuna dauzys europoje visos ekipos...

--
2018-10-07 17:19
Masiulis po gero starto šiek tiek atrodo į duobelę krito.Užtai Weaveris sublizgėjo,Delininkaitis kaip visada užtikrintas.Prienai tuo tarpu vėl nieko negalėjo padaryti prieš stiprius varžovus.