Nuotr. Fotodiena.lt
  • „Lietkabelis“ savo aikštėje 81:77 dramatiškai pranoko „Juventus“

• Panevėžiečiai ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 62:73, bet tada laimėjo atkarpą 12:0 ir perėmė inciatyvą

• „Lietkabelio“ centras Michaelas Morrisonas per paskutinį ketvirtį surinko 8 iš 13 savo taškų

Lemiamą penkių minučių atkarpą įspūdingai sužaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3-1) iškovojo dramatišką pergalę LKL čempionate.

12
20
5
100%
3/3

Gintaro Kadžiulio vadovaujamas klubas namuose vykusiame Aukštaitijos derbyje 81:77 (15:17, 21:25, 22:23, 23:12) palaužė didžiąją rungtynių dalį pirmavusią Utenos „Juventus“ (2-3) ekipą ir laimėjo trečiąkart paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Martinui Gebenui sudrebinus „Lietkabelio“ krepšį dėjimu iš viršaus, uteniškiai buvo priekyje dviženkle persvara – 73:62, bet tada absoliučiai išsibalansavo puolime.

Suklydęs Alexas Hamiltonas bandė gelbėtis prasižengiant, tačiau buvo nubaustas nesportine pražanga. Paskui „Juventus“ keturis kartus suklydo, o svečių krachu pasinaudojęs „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 12:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 74:73.

Likus žaisti pusantros minutės, Marius Runkauskas realizavo abi baudas ir trumpam sugrąžino pranašumą „Juventus“ – 75:74. Į tai Panevėžio komanda atsakė septyniais taškais paeiliui ir padėjo tašką rungtynėse – 81:75.

Ketvirtajame ketvirtyje 8 iš 13 savo taškų pelnė „Lietkabelio“ centras Michaelas Morrisonas, kuris dar sugriebė 8 kamuolius ir įsirašė 19 naudingumo balų.

Dėl traumos paskutines dvejas rungtynes praleidęs Hamiltonas tapo rimta „Juventus“ paspirtimi, nežiūrint į tai, jog dvikovos pabaigoje kelissyk apmaudžiai suklydo.

Amerikietis per 23 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), perėmė 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, prarado 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Arti dvigubo dublio buvęs Dovis Bičkauskis pelnė 12 taškų (0/1 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17 (6/12 metimai), Saulius Kulvietis 15, Michaelas Morrisonas 13 (8 atk. kam.), Donatas Tarolis 12.

„Juventus“: Martinas Gebenas, Alexas Hamiltonas, Marius Runkauskas ir Dovis Bičkauskis (9 rez. perd.) – po 12, Aleksandras Zacharovas ir Karolis Guščikas – po 9.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Trenerių komentarai:

2018-10-07 23:04
to jou
Tikrai ne 430. Buvau arenoj tai kaip visada prieš LKL vidutinioka apie 2500 žmonių gal 3000. Suklydo gal lklo puslapis tiesiog. Žiūrėkit rungtynes ir nekomentuokit bet ko

juve
Susiko pabaiga taip apmaudziai isleist pergale atrodo kontroliavo runktynes juve ir atrodo uztrigo puolime lietkabelio ar gynyboi kad prasileido 12-0